Trwa ładowanie...

"Panorama": Marta Kielczyk opowiedziała o wypadku w studiu telewizyjnym

Share
"Panorama": Marta Kielczyk opowiedziała o wypadku w studiu telewizyjnym
Źródło: AKPA
d9fflp3

[

]( http://www.fakt.pl )
Marta Kielczyk jest związana z "Panoramą" już 13 lat. Niedawno opowiedziała o tragedii, która wydarzyła się w studiu tego programu informacyjnego.

d9fflp3

Marta Kielczyk jest związana z informacyjną „Panoramą” już 13 lat. Pracę w jednym z najpopularniejszych programów informacyjnych łączyła do tej pory z innymi projektami. Współpracowała m.in. z „Pytaniem na śniadanie”, prowadziła też magazyn „Kawa czy herbata?”.

Prywatnie jest wielką gadżeciarą – uwielbia audiobooki i swojego tableta, z którym nie potrafi się rozstać. Niedawno prezenterka wspominała historię, która zmroziła jej krew w żyłach, kiedy była początkującą prezenterką.

– W trakcie programu na żywo, wiele lat temu spadła nam lampa. Była to jedyna lampa. Świeciła prosto na mnie. Oczywiście zanim spadła na głowę operatora. Już brałam oddech, aby zapowiedzieć kolejny temat, gdy ona leciała w dół. Operator, który dostał nią w głowę, zachował się na szczęście bardzo przytomnie. Chwycił ją i do końca programu dzielnie trzymał. Zachowałam kamienną twarz i mam nadzieję, że nie było po mnie widać tego co się wydarzyło. To było jakieś dziesięć lat temu – wspominała dziennikarka.

Panorama, TVP 2, piątek, 16.00, magazyn informacyjny, na żywo – 15 min.

(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)

Polecamy w wydaniu internetowym fakt.pl:

Niebieskie włosy Bjork. A jaka kreacja!

d9fflp3
d9fflp3
d9fflp3
d9fflp3