Trwa ładowanie...

Pani Sylwia z "Jeden z dziesięciu" dostała na wizji "niemoralną" propozycję. To wydarzyło się naprawdę

Widzowie teleturnieju "Jeden z dziesięciu" w jednym z odcinków mogli się nieco zdziwić. I choć mogłoby się wydawać, że wraz z końcowymi napisami nie wydarzy się nic "wyjątkowego", wtedy jeden z uczestników złożył Pani Sylwii propozycję. Bardzo odważną.
Share
Tego jeszcze nie było w "Jeden z dziesięciu".
Tego jeszcze nie było w "Jeden z dziesięciu".Źródło: Youtube.com, Fot: YouTube
dj4azeu

Pani Sylwia jest doskonale znana uczestnikom i widzom programu "Jeden z dziesięciu". Na koniec odcinka z pełną gracją wręcza nagrody finalistom.

To niewątpliwie piękna kobieta, wobec tego pod jej kierunkiem często panowie rzucają komplementy. Tym razem pan Bartosz, który pokonał swoich przeciwników, w trakcie odebrania nagrody powiedział: - Dziękuję pani Sylwio. Ten luksusowy pobyt w hotelu dla dwóch osób chciałem zaproponować pani.

Taka propozycja kojarzy się większości jednoznacznie. Na ratunek ruszył niezastąpiony Tadeusz Sznuk, który błyskawicznie przerwał graczowi i podziękował za grę by zakończyć tę kompromitująca sytuację. A hosstesa niewzruszona kontynuowała rozdawanie upominków.

Filmik, który pojawił się na YouTubie, wywołał mnóstwo emocji. "Co tu się odwaliło?", "Na widok pięknej kobiety mężczyźni czasem tracą rozum, więc ten pan jest usprawiedliwiony" - czytamy w komentarzach.

dj4azeu

Podziel się opinią

Share
dj4azeu
dj4azeu