Trwa ładowanie...
ycipk-1y9pdy

Pani Maria zgarnęła milion. Zdradziła, na co wydała główną wygraną w "Milionerach"

Dokładnie 21 marca po raz drugi w historii polskiej edycji "Milionerów" padła główna wygrana. Pani Maria Romanek odpowiedziała na wszystkie pytania w teleturnieju i zapisała się w historii. Oto, na co wydała wygraną.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Widzowie 8 lat czekali na takie emocje.
Widzowie 8 lat czekali na takie emocje. (Materiały prasowe)
ycipk-1y9pdy

Od momentu, kiedy pani Maria zasiadła naprzeciwko Huberta Urbańskiego w "Milionerach", od razu zaskarbiła sobie sympatię widzów. Poczciwa emerytowana nauczycielka języka polskiego dostarczyła nie lada emocji i praktycznie od samego początku zaznaczała, że sporą część wygranej przeznaczy na... cele charytatywne. Tak jak zapowiedziała, tak też uczyniła.

ZOBACZ TAKŻE: Kogo Hubert Urbański poprosiłby o pomoc w "Milionerach"?

ycipk-1y9pdy

Pani Maria Romanek pojawiła się na kanapie "DD TVN" we wtorkowym wydaniu. Podczas rozmowy z prowadzącymi zdradziła, że pieniądze odpowiednio wykorzystała. Dużą część miliona m.in. postanowiła przekazać tym, którzy rzeczywiście tego potrzebują, a sobie zostawiła tylko 10 proc. Toteż wygrana w większości trafiła do wybranych przez nią fundacji. W porannym programie "milionerka" mówiła również o tym, że bardzo dużo w drodze do wygranej zależy od szczęścia i tego, jakie pytania pojawią się na monitorze.

Obecność Marii Romanek ucieszyła widzów, którzy komentowali fotkę opublikowaną na głównym profilu "śniadaniówki". "Przesympatyczna pani Maria. Bije od niej ciepło, szczerość i naturalność. Aż miło się ogląda, widząc, że są jeszcze tacy fajni ludzie jak pani Maria", "Pani Maria, super" – czytamy w komentarzach.

ycipk-1y9pdy
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-1y9pdy

ycipk-1y9pdy
ycipk-1y9pdy