"Pani Eastwood i Spółka": Rodzina Clinta Eastwooda już wkrótce w Polsce!

"Pani Eastwood i Spółka": Rodzina Clinta Eastwooda już wkrótce w Polsce!
Źródło zdjęć: © E!Entertainment

16.08.2012 15:17, aktual.: 25.11.2013 13:39

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

E! Zaprasza widzów do nowego programu “Pani Eastwood i Spółka”, w którym zobaczymy zaskakująco normalną rodzinę jednej z czołowych gwiazd Hollywood. Nowy serial dokumentalny będzie miał premierę w niedzielę, 19 sierpnia o godzinie 22.00.

W nowym reality show “Pani Eastwood i Spółka”, widzowie kanału E! będą śledzić życie Diane Eastwood, żony zdobywcy Oscarów i legendy filmowej Clinta Eastwooda, ich 15-letniej córki Morgan, jej przyrodniej siostry Franceski oraz składającej się z samych chłopców, grupy wokalnej rodem z Afryki Południowej, której Diane jest menedżerką.

- Sama nie wiem co we mnie wstąpiło. Prawdopodobnie popadłam w kryzys wieku średniego. Są kobiety, które robią wtedy kompletnie szalone rzeczy, uzależniają się od zakupów lub czegoś innego. Mój kryzys wieku średniego objawił się adopcją boysbandu – mówi Dina Eastwood.

W reality show “Pani Eastwood i Spółka”, widzowie będą mogli śledzić życie rodziny Eastwoodów. Kamery będą towarzyszyć Dinie w codziennym życiu, podpatrując jak znosi nastroje swoich córek, zmaga się z własnym, sceptycznym podejściem do zbuntowanego chłopaka Franceski – starszego, kontrowersyjnego fotografa, Tylera Shieldsa, planuje rodzinne wakacje, organizuje wspólne, szkolne podwózki i serwuje obiady. Jakby tego było mało, Dina z prawdziwą pasją oddała się projektowi „adopcji” zespołu Overtone.

Dina spędza resztki swojego wolnego czasu na przygotowywaniu przystojnych młodzieńców do międzynarodowej kariery. Towarzyszy im podczas przesłuchań i nagrań oraz zmaga się z wewnętrznymi konfliktami wybuchającymi w zespole. Wszystko dlatego, że poprzysięgła sobie, że na przekór wszystkiemu wprowadzi Overtone na amerykański rynek.
Na tle spokojnego, kalifornijskiego miasteczka Carmel, niekonwencjonalna rodzina legendy ekranu Clinta Eastwooda, może wydawać się dziwaczna, ale trzyma się razem dzięki bezwarunkowej miłości.

Nie przegap pierwszego odcinka serialu „Pani Eastwood i Spółka” w niedzielę 19 sierpnia o godzinie 22.00 na kanale E!

Obraz
© (fot. E!Entertainment)
Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także