Trwa ładowanie...
ycipk-2ye2gt

"Pan we mnie kamieniami, a ja w Pana chlebem". Cezary Żak odpiera ataki za udział w "Marszu Wolności"

Pod adresem Cezarego Żaka posypał się grad niepochlebnych komentarzy i wyzwisk. Wszystko za sprawą zdjęcia opublikowanego na Facebooku. Aktor pochwalił się udziałem w "Marszu Wolności", co najwyraźniej nie wszystkim się spodobało.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Cezary Żak
Cezary Żak (WP.PL)
ycipk-2ye2gt

Pod portretem wykonanym podczas "Marszu Wolności" i opublikowanym na prywatnym profilu aktora na Facebooku czytamy: "Byłem na Marszu Wolności, bo przyzwoitość nakazuje. Imponujące, że tyle ludzi uśmiechniętych i życzliwych sobie". Optymistyczne i neutralne słowa Cezarego Żaka wywołały falę komentarzy. Wśród nich były też niewybredne wyzwiska.

W jednym z najostrzejszych komentarzy, pozostawionym przez Michała Bartczaka, możemy przeczytać: "I następny dobry aktor się skur..ł". Odpowiedź adresata?
"Pan we mnie kamieniami, a ja w Pana chlebem".

ycipk-2ye2gt

Nie wszystkie komentarze były obraźliwe i krytyczne. Jak zauważyła jedna z internautek: "Każdy ma prawo do demonstrowania swoich przekonań i wartości, które są dla niego ważne. Bycie aktorem, dziennikarzem, znaną osoba nie odbiera tego prawa. Panie Cezary, jeszcze raz podziękowania."

Facebook.com
Podziel się
ycipk-2ye2gt
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2ye2gt

ycipk-2ye2gt
ycipk-2ye2gt