Trwa ładowanie...

"Pan we mnie kamieniami, a ja w Pana chlebem". Cezary Żak odpiera ataki za udział w "Marszu Wolności"

Pod adresem Cezarego Żaka posypał się grad niepochlebnych komentarzy i wyzwisk. Wszystko za sprawą zdjęcia opublikowanego na Facebooku. Aktor pochwalił się udziałem w "Marszu Wolności", co najwyraźniej nie wszystkim się spodobało.

"Pan we mnie kamieniami, a ja w Pana chlebem". Cezary Żak odpiera ataki za udział w "Marszu Wolności"Źródło: WP.PL
duowwug
duowwug

Pod portretem wykonanym podczas "Marszu Wolności" i opublikowanym na prywatnym profilu aktora na Facebooku czytamy: "Byłem na Marszu Wolności, bo przyzwoitość nakazuje. Imponujące, że tyle ludzi uśmiechniętych i życzliwych sobie". Optymistyczne i neutralne słowa Cezarego Żaka wywołały falę komentarzy. Wśród nich były też niewybredne wyzwiska.

W jednym z najostrzejszych komentarzy, pozostawionym przez Michała Bartczaka, możemy przeczytać: "I następny dobry aktor się skur..ł". Odpowiedź adresata?
"Pan we mnie kamieniami, a ja w Pana chlebem".

Nie wszystkie komentarze były obraźliwe i krytyczne. Jak zauważyła jedna z internautek: "Każdy ma prawo do demonstrowania swoich przekonań i wartości, które są dla niego ważne. Bycie aktorem, dziennikarzem, znaną osoba nie odbiera tego prawa. Panie Cezary, jeszcze raz podziękowania."

Facebook.com
Źródło: Facebook.com
duowwug
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
duowwug