Trwa ładowanie...

"Pan tu nie stał": nowy program Tomasza Łysiaka zastąpi popularne kabarety?

Share
"Pan tu nie stał": nowy program Tomasza Łysiaka zastąpi popularne kabarety?
Źródło: AKPA
d2hpdiw

We wrześniu br. (nie ustalono jeszcze dokładnej daty emisji premierowego odcinka) na antenie TVP2 wystartuje nowy program satyryczny (tutaj możecie sprawdzić aktualny program telewizyjny)
. Wiadomo, że audycja zatytułowana "Pan tu nie stał" będzie pokazywana w każdą sobotę o godz. 16.45, a rola prowadzącego została powierzona publicyście - Tomaszowi Łysiakowi.

- Będzie to program satyryczny z elementami plenerowego quizu z wiedzy historycznej i silnym powiązaniem z lokalnymi społecznościami. Do tego program zupełnie apolityczny, prezentujący satyrę na naszą historię. Takiej audycji w TVP jeszcze nie było - zapewnił Marcin Wolski, dyrektor Dwójki, w rozmowie z serwisem wirtualnemedia.pl.

d2hpdiw

Zgodnie z założeniem stacji, odcinki "Pan tu nie stał" będą realizowane poza studiem. Gospodarz programu ma podróżować po Polsce i przeprowadzać rozmowy z przedstawicielami lokalnych społeczności, przepytując ich z historii Polski. Na ekranie towarzyszyć mu będzie współprowadzący, którym najprawdopodobniej zostanie jeden z polskich aktorów. Czy nowa audycja zdoła zastąpić zdjęte w zamian z anteny produkcje kabaretowe? To się dopiero okaże.

Przypomnijmy, że Tomasz Łysiak jest historykiem i publicystą. Jego teksty ukazują się na łamach "W Sieci" i "Gazety Polskiej". Wcześniej znany był z audycji "DeDektyw Inwektyw" w Radiu Wawa.

Zobacz także: Szymon Majewski: co sądzi o TVP i Jacku Kurskim?

d2hpdiw

Podziel się opinią

Share
d2hpdiw
d2hpdiw