Trwa ładowanie...
d4ddpzr

Pamiętacie Martę Szulawiak z "Top model"? Właśnie urodziła dziecko!

Na świat przyszedł synek celebrytki, Leonard. Dumna mama pochwaliła się na Facebooku, że jest szczęśliwa, a poród przebiegł rekordowo szybko.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Marta Szulawiak
Marta Szulawiak (ONS.pl)
d4ddpzr

Marta Szulawiak, a właściwie Turska (celebrytka wyszła za mąż i zmieniła nazwisko), dała się dobrze zapamiętać w pierwszej edycji programu "Top Model". Widzów zaciekawiła jej przeszłość, z którą modelka nigdy się nie kryła. Marta była striptizerką i dzięki temu zarabiała na utrzymanie rodziny. Mimo bardzo niskiego wzrostu, dziewczyna przekonała do siebie jury reality-show i weszła do finałowej trzynastki.

Marta przez cały okres ciąży relacjonowała na portalach społecznościowy, jak bardzo zmienia się jej ciało. Teraz już urodziła i nie ukrywa radości.

- Jeżeli ktoś by mi powiedział, ze urodzę klocka 4 kg, bez znieczulenia i w 10 minut, to w życiu bym nie uwierzyła. A jednak, da się! Kochani oficjalnie, z dumą informuję, ze Leonard od wczoraj jest z nami. Tak jak przewidywałam, było lekko i przyjemnie, dodatkowo ekstremalnie szybko - napisała na Facebooku.

Mały Leoś jest trzecim dzieckiem celebrytki. Gratulujemy!

d4ddpzr

Podziel się opinią

Share
d4ddpzr
d4ddpzr