Trwa ładowanie...

Pamela Anderson odwiedziła więzienie

Share
Pamela Anderson odwiedziła więzienie
Źródło: EastNews
d378uie

Pamela Anderson trafiła do więzienia w Arizonie? Tak, i to z własnej woli. Jak to możliwe?

Gwiazda serialu "Słoneczny patrol" u boku szeryfa wydawała posiłki więźniom. Aktorka jest weganką i obrończynią praw zwierząt, dlatego przyłączyła się do akcji promowania wegetariańskich dań w więzieniach. Gwiazda ma nadzieje, że jej działania zaowocują zmianą menu w zakładach karnych.

Przypomnijmy, że atrakcyjna aktorka zrezygnowała z mięsnych posiłków, gdy jako nastolatka zobaczyła ojca, który oprawiał upolowaną zwierzynę. Od tej pory serialowa ratowniczka chętnie angażuje się w różnorodne kampanie, które promują prawa zwierząt. Nie wstydzi się nawet pokazywać swoich wdzięków, gdy w grę wchodzi dobro naszych pupili. Ostatnio ostro skrytykowała słynne wyzwanie Ice Bucket Challenge, w którym m.in. gwiazdy oblewają się zimną wodą.

d378uie

- Przepraszam, ale nigdy nie wezmę udziału w Ice Bucket Challenge. Doceniam odwagę: to zawsze dobry pomysł, żeby podnieść ludzką świadomość w fajny, zabawny sposób. Zaczęłam jednak przyglądać się bliżej całej sprawie i przeczytałam, że leki na ALS produkuje się za pomocą brutalnych testów na zwierzętach. Proszę, zamiast tego, odwiedźcie stronę organizacji, która naprawdę pomaga ludziom i nigdy nie rani zwierząt - apelowała na Facebooku.

d378uie

Podziel się opinią

Share
d378uie
d378uie