"Pakt": nowy polski serial HBO z Marcinem Dorocińskim w roli głównej

"Pakt": nowy polski serial HBO z Marcinem Dorocińskim w roli głównej
Źródło zdjęć: © mat. dystrybutora

10.03.2015 16:13

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

We wtorek, 10 marca ruszyły zdjęcia do nowego polskiego serialu HBO. W roli głównej występuje Marcin Dorociński. Reżyserem jest Marek Lechki.

Serial "Pakt" to sześcioodcinkowy thriller sensacyjny, rozgrywający się w realiach współczesnej Polski. Głównym bohaterem jest Piotr (Marcin Dorociński), znany dziennikarz śledczy, którego poznajemy w trakcie burzy medialnej, jaką wywołała jego ostatnia publikacja prasowa.

- "Pakt" to pełna intensywnych emocji filmowa opowieść o ludziach mojego pokolenia, którzy rozpoczęli swoje dorosłe życie w latach dziewięćdziesiątych. Osadzona we współczesnej, tętniącej życiem Warszawie, jest dla mnie także próbą spojrzenia wstecz, co przyniosła nam transformacja 1989 roku – mówi Marek Lechki, reżyser serialu.

Producentami serialu ze strony HBO Polska są Izabela Łopuch (executive producer) i Anna Nagler. Producent nadzorujący HBO Europe – Jonathan Young. Produkcja powstała na bazie norweskiego serialu "Mammon". Producentami wykonawczymi ze strony Telemark są Anna Kępińska i Maciej Kubicki.

* Zdjęcia do produkcji HBO Pakt potrwają do połowy lipca. Serial będzie realizowany głównie w Warszawie. Premiera w HBO planowana jest na jesień tego roku.*

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także