Trwa ładowanie...
magdalena popławska
11-08-2016 09:04

''Pakt'': Magdalena Popławska panią prezydent

Share
''Pakt'': Magdalena Popławska panią prezydent
d1khmot

W drugim sezonie serialu "Pakt" telewizji HBO zobaczymy Magdalenę Popławską. Aktorka gra (fikcyjną) prezydent Bytomia, która startuje w wyborach ogólnopolskich.

- Moja bohaterka, Anna, postanowi wejść na kolejny polityczny poziom. Ma dobre intencje, ale jej uczciwość zostanie wystawiona na próbę - mówi Magdalena Popławska, której postać w serialu będzie równie ważna, co głównego bohatera - Piotra Grodeckiego (Marcin Dorociński)
.

Wydarzenia przedstawione w serialu nie będą odnosić się bezpośrednio do tego, co dzieje się w polityce. - Nie opowiadamy o konkretnych zdarzeniach z życia politycznego. "Pakt" to political fiction - stwierdza aktorka. - W serialu ukazane są kulisy polityki, ale pokazujemy raczej pewne uniwersalne mechanizmy władzy. Opowiadamy o ludziach, którzy mają olbrzymią władzę i wpływy.

Drugi sezon "Paktu" będzie się składał z sześciu odcinków. Poza Magdaleną Popławską na ekranie (ponownie) zobaczymy Marcina Dorocińskiego oraz Witolda Dębickiego. Akcja rozgrywać się będzie w trakcie kampanii wyborczej na Śląsku i w Warszawie. Za zdjęcia znowu odpowiada operator Paweł Flis.

Premiera jesienią.

d1khmot
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1khmot
d1khmot