Trwa ładowanie...

"Pakt": Magdalena Popławska, Filip Pławiak i Mariusz Bonaszewski dołączyli do obsady

Share
"Pakt": Magdalena Popławska, Filip Pławiak i Mariusz Bonaszewski dołączyli do obsady
d46zfza

Magdalena Popławska, Filip Pławiak i Mariusz Bonaszewski dołączyli do obsady nowego sezonu serialu "Pakt" z Marcinem Dorocińskim.

Jedną z głównych ról drugiego sezonu serialu "Pakt" zagra Magdalena Popławska. Aktorka wcieli się w postać Anny Wagner - prezydentki Bytomia, młodej, ideowej polityczki ze Śląska.

- Drugi sezon zaczynamy na Śląsku i bardzo się z tego cieszę, bo stąd pochodzę - mówi Magdalena Popławska. - Jestem fanką pierwszego sezonu "Paktu", ale drugi sezon to już zupełnie nowa historia. Wchodzimy tu mocno w political fiction. Anna to silna postać, kobieca, pewna siebie i ambitna, a jednocześnie pełna zapału i ideałów, które zamierza wcielać w życie.

d46zfza

Filip Pławiak pojawia się jako asystent Anny. Postać premiera kreowana przez Mariusza Bonaszewskiego, to jedna z nielicznych powracających w serialu.

Pod tym adresem można zobaczyć materiał z planu.

Drugi sezon "Paktu" powstaje na podstawie oryginalnego polskiego scenariusza, którego autorami są Marcin Kubawski, Jarosław Kamiński, Andrzej Gołda i Maciej Kubicki. Reżyseruje Leszek Dawid, a autorem zdjęć jest Paweł Flis.

Premiera sześcioodcinkowego drugiego sezonu cyklu została zaplanowana na jesień tego roku. Akcja serialu dzieje się w Warszawie oraz na Śląsku. Rozpoczęte w kwietniu zdjęcia potrwają do lipca.

d46zfza
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d46zfza
d46zfza