''Pakt'': Borys Szyc na planie drugiego sezonu

''Pakt'': Borys Szyc na planie drugiego sezonu

30.04.2016 00:05

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Telewizja HBO Polska przedstawiła fanom zdjęcia z planu drugiego sezonu serialu "Pakt". Na fotografiach znaleźć można Borysa Szyca, który dołączył do obsady.

Zdjęcia do drugiego sezonu serialu "Pakt" ruszyły w pierwszej połowie kwietnia. Do głównej roli - nieustraszonego i bezkompromisowego reportera śledczego Piotra Grodeckiego powraca Marcin Dorociński. Całość serialu reżyseruje Leszek Dawid ("Jesteś bogiem", "Ki", "Bar na Viktorii").

- Rozpisana na polską rzeczywistość historia kolejnego śledztwa Piotra to świetny materiał, by przyjrzeć się mechanizmom władzy, uwikłaniu ludzi oraz dynamice relacji między nimi - mówił na początku pracy Leszek Dawid. - Pierwszy sezon "Paktu" był wydarzeniem na naszym rynku, z tym większą przyjemnością przyjąłem propozycję realizacji drugiego sezonu - dodał.

Drugi sezon "Paktu" powstaje na podstawie oryginalnego polskiego scenariusza, którego autorami są Marcin Kubawski, Jarosław Kamiński, Andrzej Gołda i Maciej Kubicki. Akcja rozgrywać się będzie w Warszawie oraz na Śląsku.

Fotosy z Borysem Szycem można obejrzeć pod tym adresem.

Zdjęcia potrwają aż do lipca. Premiera liczącego sześć odcinków sezonu zaplanowana została na jesień.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także