Trwa ładowanie...

"Pakozetka": Pakosińska zdradza szczegóły swojego programu

"Pakozetka": Pakosińska zdradza szczegóły swojego programuŹródło: AKPA
d3y2n90
d3y2n90

Katarzyna Pakosińska już niebawem zaprezentuje swój autorski program ”Pakozetka”. Premiera talk-show w kwietniu, jednak niektóre szczegóły produkcji artystka ujawniła reporterom TVN. Czego można spodziewać się po ”Pakozetce”? Swoistej instrukcji obsługi mężczyzny z kabaretowym przymrożeniem oka.

Katarzyna Pakosińska w rozmowie z dziennikarzami TVN wyjawiła o czym będzie jej program i jakie jest jego przesłanie. Jak przyznała popularna artystka kabaretowa, ”Pakozetka” to spełnienie jej długoletnich marzeń i próba stworzenia "instrukcji obsługi" współczesnego mężczyzny. W tym celu Katarzyna Pakosińska - doświadczona w pracy z mężczyznami - zaprosi do rozmowy sławnych przedstawicieli płci przeciwnej i postara się odkryć przez telewidzami ich najskrytsze sekrety.

Autorka show ma nadzieję, że jej program okaże się pomocny w zrozumieniu męskiego świata, który nawet przed nią kryje tajemnice:
- Po piętnastu latach pracy z mężczyznami, stwierdzam że mężczyzna jest modelem zaskakującym i nieodgadnionym wciąż dla mnie. Mam nadzieję, że ten projekt pomoże mi i reszcie pań odgadnąć, a może i jakiś instruktarz uda się zbudować obsługi tego modelu - wyjawiła Pakosińska.

Choć rozmowy z zaproszonymi do talk-show gośćmi będą dotyczyć ważkich tematów, ”Pakozetka” nie będzie programem poważnym. Jak zapewnia gospodyni show, widzowie mogą liczyć na dobrą rozrywkę:
- Zacięcie kabaretowe, z przymrożeniem oka - to wszystko zostanie w programie - podkreśliła prowadząca.

d3y2n90

Premiera ”Pakozetki” w kwietniu na kanale TVN Style.

(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)
(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)

* Jesteśmy też na Facebooku! Dołącz do nas!* Teleshow.pl na Facebooku

Zobacz także:

[

Jurorka znowu pokazała za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie! Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

d3y2n90
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3y2n90