ycipk-3ld6s8

Oto fanaberie polskich gwiazd!

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Oto fanaberie polskich gwiazd!
(newspix.pl)
ycipk-3ld6s8

[

Podziel się

]( http://www.fakt.pl )
Trzeba się nieźle natrudzić, by sprostać wymaganiom gwiazd show-biznesu. Ich żądania często są bardzo zaskakujące!

ycipk-3ld6s8

Lustro z odpowiednim oświetleniem, wypchany po brzegi barek, prywatna opieka dla... psa lub scenariusz programu dostarczony pod drzwi domu przez szofera – oprócz horrendalnego wynagrodzenia gwiazdy potrafią zażądać od organizatorów koncertów lub producentów filmowych naprawdę zaskakujących rzeczy. Zatrudniając sławę trzeba się liczyć z tym, że trzeba będzie spełnić wszystkie jej zachcianki.

Alicja Bachleda-Curuś – Prywatni ochroniarze
Gdy Alicja godzi się na udział w filmie, jego producenci muszą spełnić następujące zachcianki gwiazdy: prywatna ochrona dla niej i synka Henry'ego Tadeusza oraz dwa apartamenty (jeden dla Alicji i jej dziecka, drugi dla niani). Aby zmniejszyć ryzyko pojawiania się niechcianych gości w postaci fotoreporterów, Alicja Bachleda-Curuś zabroniła podobno informowania prasy o terminach i miejscach, w których pracuje na planie.

Kinga Rusin – Wszystko na papierze
Kinga Rusin ma słabość do... papierowych wydruków. Scenariusz śniadaniowego programu „Dzień dobry TVN” musi osobiście dostarczyć do domu dziennikarce wysłany ze stacji kierowca. I nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że pozostali gospodarze show dostają scenariusz drogą elektroniczną. I nikomu to nie przeszkadza...

Edyta Górniak – Głośniki i cytrusy
Lustro do makijażu z odpowiednim oświetleniem, świeże, najlepiej białe kwiaty, wyciskarka do cytrusów i duża ilość cytryn, jedzenie wegetariańskie – takie żądania stawiane są organizatorom koncertów przez Edytę Górniak. Ale to nie wszystko. Piosenkarka na próbach zawsze musi mieć głośniki jej ulubionej firmy. Tylko dźwięk płynący z nich odpowiada diwie.

ycipk-3ld6s8

Piotr Kupicha – Niania dla pupila
Termos z kawą, 16 butelek napojów energetycznych, sześć kartonów soków i ręczniki papierowe, których wymaga lider zespołu Feel, są niczym w porównaniu do innych zachcianek muzyka. Na jednym z ostatnich festiwali muzycznych Piotr Kupicha zażyczył sobie podobno również prywatnej limuzyny, a także... fachowej opieki dla swojego pupila.

Doda – Pełen barek i zdrowe jedzenie
Doda dba o ludzi, z którymi współpracuje, i stara się, aby niczego im nie zabrakło podczas koncertów. Podobno w garderobie Doroty i jej ekipy muszą się znaleźć whisky, wódka, wino, piwo, soki, napoje energetyczne, woda gazowana i niegazowana, kawa, herbata oraz świeże owoce. Z kolei w menu nie może zabraknąć pieczywa orkiszowego oraz mięsa, ale wyłącznie drobiowego!

(fot. newspix.pl)
Podziel się

Polecamy w wydaniu internetowym fakt.pl:

ycipk-3ld6s8

<a href="http://www.fakt.pl/Nasza-aktorka-forme-zawdziecza-seksowi- ,artykuly,111729,1.html" target="_blank" ="window.open(this.href);return false;">Nasza aktorka formę zawdzięcza seksowi!

* W tym temacie: Co za marudy! Te gwiazdy myślą, że mogą sobie pozwolić na więcej...*

Zobacz także:

Rusin ostro po Józefowiczu!

ycipk-3ld6s8

[

Podziel się

Jurorka znowu pokazala za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Podziel się
ycipk-3ld6s8

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Podziel się

Takiej jej nie znacie!Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Podziel się

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

Polub WP Teleshow
ycipk-3ld6s8
ycipk-3ld6s8