Trwa ładowanie...
eurowizja

Oto co próbował wykrzyczeć podczas Eurowizji. Wyrwał piosenkarce mikrofon

Nagle wbiegł na scenę, wyrwał mikrofon brytyjskiej wokalistce i próbował krzyczeć. Dziennikarze usłyszeli jedno zdanie.

Share
Oto co próbował wykrzyczeć podczas Eurowizji. Wyrwał piosenkarce mikrofon
Źródło: PAP
d1wgikd

Występ reprezentantki Wielkiej Brytanii zapowiadał się jak wszystkie poprzednie. Wyszła na scenę, dała wokalny popis, ale pod koniec coś się popsuło. Widzowie łatwo mogli to przeoczyć. Ktoś wbiegł na scenę i próbował przerwać występ SuRie. Jak podaje "The Guardian" mężczyzna zdołał wykrzyczeć zdanie: "Nazis of the UK media, we demand freedom" - Naziści brytyjskich mediów, żądamy wolności.

Po tym zdaniu na scenę wbiegła ochrona i szybko usunęła intruza. Stało się to wszystko tak szybko, że pewnie tylko nieliczni zdążyli się zorientować, co się dzieje.

Brytyjska prasa podaje, że mężczyzna to Dr ACactivism, działacz, który już wcześniej zakłócał podobne imprezy. W styczniu próbował przerwać The National Television Awards, ale prowadzący Dermot O’Leary zdążył w porę wypchnąć go ze sceny za kulisy. Z kolei w 2017 roku wpadł na scenę podczas finału "The Voice".

Według opisu na Twitterze Dr ACactivism to filozof, aktywista i DJ, który mieszka na co dzień w Londynie. Napisał jednego ebooka.

Nie wiadomo jeszcze, czy grozi mu jakaś kara, ani dlaczego dokładnie wtargnął na scenę.

Chwilę po tym, jak przerwał występ SuRie pojawiło się oficjalne oświadczenie nadawcy. Jak piszą, żałują, że doszło do incydentu podczas koncertu. Podkreślają, że osoba, która wtargnęła na scenę, jest przesłuchiwana przez policję.

d1wgikd

- Reprezentantka Wielkiej Brytanii – SuRie i jej zespół – dostali propozycję, by zaśpiewać jeszcze raz, ale nie zdecydowali się na to, bo są bardzo zadowoleni ze swojego występu. Nie widzą absolutnie żadnego powodu, by zaśpiewać jeszcze raz - czytamy.

d1wgikd

Podziel się opinią

Share
d1wgikd
d1wgikd