Qaqwqwrqw

Oświadczyny w "Mam Talent". "Usłyszał cztery razy tak"

To dla Tomasza Kozłowskiego z pewnością był wyjątkowy występ. Postanowił poświęcić go swojej ukochanej i poprosić ją o rękę.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Dla takich chwil warto oglądać "Mam Talent"
Dla takich chwil warto oglądać "Mam Talent" (Instagram.com, Fot: Instagram)
Qaqwqwrqw

Jedni pojawiają się na castingach z marzeniami o wielkiej karierze i milionowej publiczności, inni mają w tym nieco inny cel. Bardziej osobisty. Taki chociażby jak w przypadku Tomasza Kozłowskiego.

Uczestnik show TVN-u postanowił wyznać partnerce miłość i poprosić swoją ukochaną o rękę. Zrobił to w dość niecodzienny sposób, ponieważ zanim uklęknął i zadał kluczowe pytanie, zarapował dla przyszłej żony o ich związku.

Choć to nie pierwsze zaręczyny na wizji, trzeba przyznać, że oglądając takie widowisko, trudno powstrzymać łzy szczęścia.

Qaqwqwrqw

"Usłyszał cztery razy tak" - napisano na instagramowym profilu programu. A internauci pod opublikowanym zdjęciem zgodnie przyznali, że to było coś wyjątkowego, choć występ pod względem wykonania pozostawiał wiele do życzenia. "Miałam łzy w oczach", "Aż się wzruszyłam", "Wzruszające" – pisali widzowie po wyemitowanym odcinku talent show.

Nie pozostaje zatem nic innego, jak pogratulować i życzyć jeszcze więcej miłości.

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

Qaqwqwrqw
Polub WP Teleshow
Qaqwqwrqw
Qaqwqwrqw
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
Qaqwqwrqw