Trwa ładowanie...

Ostra reakcja Rozenek w rozmowie z Magdą Mołek. To pytanie wyraźnie ją zabolało

Share
d1e7umk

Jeśli ukochana Majdana liczyła na łagodne traktowanie ze strony dziennikarki TVN, to grubo się pomyliła. W zwiastunie programu z jej udziałem widać, że pomiędzy prowadzącą a gościem doszło do spięcia. Wszystko z chwilą, gdy padło pytanie o poprzednią produkcję z udziałem Rozenek, "Perfekcyjną Panią domu".

- Czy były takie momenty, że czułaś upokorzenie na planie tego programu? - zapytała Mołek, narażając się tym samym na wrogie spojrzenie gwiazdy.

- Nie, ale czuję teraz, bo teraz ty próbujesz to, mam wrażenie, zrobić - powiedziała stanowczo.
- Nie, ja się po ludzku zastanawiam. Czyli, czy były momenty, kiedy poczułaś, że ok - telewizja, ja się w tym sprawdzam...- starała się wybrnąć Mołek, lecz bezskutecznie.

d1e7umk

-_ Teraz się tak czuję..._

- Przy tym pytaniu?

- Tak, bo ty temu nadajesz pejoratywną wartość. Ja nie widzę w tym nic złego, ja nie rozumiem, dlaczego próbuje się zrobić z tego jakiś problem - podkreśliła Rozenek.

Wiadomo jednak, że nie było to jedyne niewygodne pytanie, z jakim musiała zmierzyć się na wizji gospodyni "Piekielnego hotelu". Mołek przypomniała też Perfekcyjnej mycie toalet. Jak na to zareagowała? Odpowiedź już 2 marca o godz. 22:25 w pierwszym odcinku nowego sezonu "W roli głównej" w TVN Style.

(fot. tvn/x-news)
Źródło: (fot. tvn/x-news)
d1e7umk
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1e7umk
d1e7umk