Trwa ładowanie...
06-07-2009 15:45

Ostatni dzień zdjęciowy czwartej serii "Teraz albo nigdy!"

Ostatni dzień zdjęciowy czwartej serii "Teraz albo nigdy!"Źródło: AKPA
d4285a3
d4285a3

3 lipca to ostatni dzień zdjęciowy na planie „Teraz albo nigdy!”. Zdjęcia do czwartej serii trwały 34 dni. W tym czasie ekipa produkcyjna zużyła 214 kaset. Zrealizowany w tym czasie materiał filmowy trafi teraz do sal montażowych. Emisja czwartej serii zaplanowana jest na wrzesień 2009 roku w telewizji TVN.

Po 34 dniach zakończyły się prace na planie czwartej serii „Teraz albo nigdy!”. W tym czasie ekipa serialu często filmowała w najmodniejszych kawiarniach, parkach i ulicach Warszawy, wywołując tym żywe zainteresowanie przechodniów. Warszawiacy mieli okazję zobaczyć na własne oczy aktorów wcielających się w najsłynniejszą polską paczkę przyjaciół, która nie obawia się żyć odważnie w myśl zasady „Teraz albo nigdy!”.

Ostatni klaps padł w serialowym mieszkaniu Ewy (Beata Tyszkiewicz)
. Dzień wcześniej na pokładzie statku zrealizowana została, z iście filmowym rozmachem, jedna z najpiękniejszych scen w serialu. Udział w niej wzięła prawie cała obsada. Nikt nie jest w stanie sobie wyobrazić w jakie zaskakujące wydarzenia obfitował ten plan, a to wszystko za sprawą scenarzystów. To trzeba zobaczyć na własne oczy!

Nie obyło się bez niespodzianek bowiem realizacja tej sceny przerodziła się w swoisty wyścig z czasem, a konkretnie z deszczem. Na szczęście pogoda tym razem oszczędziła ekipę i nie spłatała żadnego figla.

d4285a3

A jakie niespodzianki czekają na fanów czwartej serii „Teraz albo nigdy!”? Twórcy zdradzają, że w kolejnych odcinkach poza nowymi aktorami (m.in. Anna Mucha)
zobaczymy również gwiazdy muzyczne: zespół Blue Cafe i Ewelinę Flintę.

Produkcja „Teraz albo nigdy!” wystartowała na antenie TVN w marcu 2008 roku. Każdy odcinek emitowany w telewizji TVN oglądało blisko 3 mln widzów.

Serial można również oglądać w Internecie. Na rynku dostępna jest książka - „Kaktus w sercu” - serialowej bohaterki Basi Jasnyk (Katarzyna Maciąg) oraz audiobook. Dostępne są również: DVD z odcinkami pierwszej i drugiej serii, dwupłytowa składanka CD, która już w miesiąc po premierze otrzymała status Złotej Płyty.

Obecnie serial „Teraz albo nigdy!” można oglądać w poniedziałek, o godzinie 21.45 oraz w sobotę, około godziny 14.00 w telewizji TVN. Emisja czwartej serii „Teraz albo nigdy!” zaplanowana jest na wrzesień.

d4285a3
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4285a3