Trwa ładowanie...

Oscary 2020 - transmisja. Gdzie oglądać galę rozdania najważniejszych nagród filmowych?

Oscary 2020 zbliżają się wielkimi krokami. Podczas gali rozdania najważniejszych nagród w przemyśle filmowym zwycięzcy mogą na stałe zapisać się do historii kina. Te wybory będzie śledził cały świat. Galę pokaże m.in. polska telewizja. Podpowiadamy zatem, gdzie oglądać transmisję z Oscarów.

Oscary 2020 - transmisja. Gdzie oglądać galę rozdania najważniejszych nagród filmowych?Źródło: Shutterstock.com, fot: Paul Smith / Featureflash
dtc0ics
dtc0ics

Oscary 2020 mają wyjątkowo wyrównany poziom w każdej z kategorii, prawie nigdzie nie ma wyraźnego faworyta do zgarnięcia statuetki. Dlatego też tegoroczna gala rozdania nagród będzie arcyciekawa i z pewnością warto ją śledzić.

Należy zatem wiedzieć, gdzie będzie transmisja z Oscarów. Kolejny raz całe wydarzenie zobaczymy wyłącznie w Canal+. Co ważne, kanał będzie dostępny wtedy w paśmie odkodowanym. Galę zobaczą wszyscy abonenci platformy Canal+ oraz abonenci wybranych sieci kablowych. Dodajmy też, że Canal+ jest dostępny w serwisie player.pl.

Początek transmisji z Oscarów zaplanowano na godz. 0:30 w nocy z niedzieli 9 lutego na poniedziałek 10 lutego. Wtedy to nadawany będzie obraz z czerwonego dywanu. Później, ok. godz. 2:00, przeniesiemy się na ceremonię rozdania nagród.

W poniedziałek 10 lutego o godz. 22:30 zostanie wyemitowany skrót z ceremonii rozdania nagród. Oscarowe studio poprowadzą Karolina Korwin-Piotrowska (prowadząca "Aktualności filmowe" w CANAL+) i Błażej Hrapkowicz (prowadzący "Kino mówi" w ALEKINO+).

dtc0ics
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dtc0ics