Trwa ładowanie...
dknywc1

Oscary 2020: Anna Wendzikowska jak księżniczka. Wybrała piękną kreację

Anna Wendzikowska na ten dzień czekała cały rok. Nic więc dziwnego, że rozdanie Oscarów oglądała w wyjątkowej kreacji. Okazja, by tak się ubrać i pozować do zdjęć w takich, a nie innych okolicznościach, nie zdarza się często.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Anna Wendzikowska relacjonowała galę rozdania Oscarów wprost z Los Angeles
Anna Wendzikowska relacjonowała galę rozdania Oscarów wprost z Los Angeles (ONS.pl)
dknywc1

Rozdanie Oscarów 2020, a właściwie cały oscarowy weekend, to dla Anny Wendzikowskiej szansa na przeprowadzenia wielu wywiadów dla "Dzień Dobry TVN". Dziennikarka spotkała się m.in. z Marcinem Gortatem i Rafałem Zawieruchą. A wszystko to z palmami w tle. W Los Angeles, centrum oscarowego szaleństwa, pogoda, jak zwykle, dopisała. Nie brakowało słońca, więc Wendzikowska mogła spokojnie wybierać i przebierać w sukienkach. Wszystkie kreacje gwiazdy telewizji z oscarowych dni możecie zobaczyć na jej InstaStory. Najpiękniejszą zostawiła na koniec.

Anna Wendzikowska rozdanie Oscarów oglądała ubrana we wspaniałą kreację marki Just Paul, którą wybierają takie gwiazdy jak Anna Lewandowska czy Paulina Krupińska. Dziennikarka na swoim instagramowym profilu pokazała idealną oscarową sukienkę - z delikatną górą, obszernym dołem i w jasnym, pudroworóżowym kolorze.

Oscary 2020: "Boże Ciało" walczyło o nagrodę. O nominacji rozmawialiśmy z Marcinem Gortatem

dknywc1

Uzupełniła ją czarnym paskiem, co sprawiło, że talia Wendzikowskiej wydawała się jeszcze węższa. Do tego rozpuszczone włosy i szykowna biżuteria. Było pięknie.

Patricia Kazadi skomentowała stylizację: "Zjawiskowa Ty i zjawiskowa kreacja", a Basia Pasek z "Dzień Dobry TVN" dodała: "Bosko".

dknywc1

Podziel się opinią

Share

dknywc1

dknywc1
dknywc1