Trwa ładowanie...

Oryginalny show z Wielkiej Brytanii w Sopocie oraz Kołobrzegu

Share
Oryginalny show z Wielkiej Brytanii w Sopocie oraz Kołobrzegu
Źródło: mat. promocyjne
d3ah2xe

Koncerty odbędą się: The Magic of The Beatles + Elvis Presley Show - 17 lipca (Sopot – Opera Leśna) i 18 lipca (Kołobrzeg - Amfiteatr) oraz Abba & The Bee Gees Show - 7 sierpnia (Sopot – Opera Leśna) i 8 sierpnia (Kołobrzeg - Amfiteatr).

Ceny biletów (takie same na obydwa widowiska): Opera Leśna w Sopocie: 39 zł, 69 zł, 99 zł, 119 zł - w sprzedaży od 26 czerwca 2014 roku Amfiteatr w Kołobrzegu: 39 zł, 69 zł, 99 zł - w sprzedaży od lipca

d3ah2xe

Ponad pięćdziesiąt lat minęło, a muzyka gwiazd takich jak The Beatles, Elvis Presley, ABBA, czy The Bee Gees pozostaje nieśmiertelna. Gwiazdy brytyjskich widowisk nie tylko wyglądają i brzmią jak prawdziwi, ale podobnie jak oni potrafią porwać tłumy swoją charyzmą! Formacja brytyjska występuje od wielu lat na wszystkich kontynentach. W lipcu zapraszamy na widowisko “The Magic of The Beatles and Elvis Presley Show” 17 lipca 2014, Opera Leśna w Sopocie, g. 20.30 (czwartek) 18 lipca 2014, Amfiteatr w Kołobrzegu, g. 20.30 (piątek)

The Magic of The Beatles
The Magic of The Beatles to najbardziej spójny i autentyczny show z muzyką The Beatles jaki kiedykolwiek powstał. Muzycy używają nawet instrumentów identycznych jak te, na których grała słynna czwórka. Pierwsza część koncertu jest niezapomnianym show przypominającym największe przeboje The Beatles – od „Love Me Do“ po „Let It Be“. Publiczność może poczuć niezwykłą atmosferę jaka panowała na ich koncertach w latach 60-tych ubiegłego wieku, gdy w muzyce królował rock’n’roll.

The Magic of The Beatles
Show The Magic of The Beatles jest jak podróż w czasie do chwil, kiedy muzyka była ucieczką od szarej rzeczywistości, kiedy dźwięki gitar i niezwykłe głosy tworzyły największe przeboje a niesamowita charyzma Beatles’ów rozpalała emocje i porywała miliony. Zorganizowany w 2010 roku w warszawskiej Sali Kongresowej koncert (wyprzedany do ostatniego miejsca) był potwierdzeniem, że muzyka czwórki z Liverpoolu jest wciąż atrakcyjna, zawsze modna i nadal ma wiernych fanów.

Elvis Presley Show
W drugiej części lipcowego widowiska zapraszamy na Elvis Is In The Building. Elvis Presley Show - to rewelacyjne widowisko prosto z Londynu. Świetny zespół przypomina wszystkie największe przeboje Elvisa Presleya, które wyniosły go na sam szczyt. Muzyce towarzyszy niezwykła amosfera – kostiumy i sposób poruszania się - wszystko przenosi nas w czasy świetności gwiazdy. To show, które zrywa publiczność z krzeseł.
W sierpniu zapraszamy na widowisko „ABBA & The Bee Gees Show“
7 sierpnia 2014, Opera Leśna w Sopocie, g. 20.30 (czwartek)
8 sierpnia 2014, Amfiteatr w Kołobrzegu, g. 20.30 (piątek)

Abba & The Bee Gees Show
Każdy z zespołów to „fabryka” przebojów i niezwykła historia, którą wciąż warto opowiadać. Magia hitów ABBY i wibrujące dźwięki The Bee Gees to koncert, którego nie wolno przegapić.

d3ah2xe

Marzeniem wielu było zobaczyć koncert ABBY i występy The Bee Gees na żywo. Obydwa zespoły odnosiły spektakularne sukcesy w latach 70-tych, ale ich twórczość nadal jest bardzo popularna i dla wielu inspirująca. Każda z grup sprzedała swoje płyty w setkach milionów egzemplarzy i rokrocznie kolejnych kilka milionów fanów sięga po to, co w muzyce najlepsze - rewelacyjne utwory, które zdobywały pierwsze miejsca list przebojów.

Spektakularne brytyjskie widowisko teatralno-muzyczne Thank You For The Music to ABBA i The Bee Gees razem na jednej scenie. Koncert już od dwudziestu lat bije rekordy popularności na całym świecie. Zespół gra więc dłużej niż Bjorn, Agnetha, Benny i Frida, którzy występowali razem w latach 1972-1982. Na koncercie usłyszymy największe przeboje ABBA takie jak – „Mamma Mia“, „Dancing Queen“, „Super Trouper“, „Winner Takes It All“ czy „Waterloo“.

ABBA uważana jest za jeden z bardziej znaczących muzycznych zespołów XX wieku. Grupa zyskała międzynarodową popularność dzięki niezwykle chwytliwym i zapadającym w pamięć utworom z prostymi tekstami. W tym roku przypada 40. rocznica zwycięstwa ABBA w Konkursie Piosenki Eurowizji – w lutym 1974 roku utwór „Waterloo“ wygrał konkurs i otworzył zespołowi drogę do międzynarodowej kariery.

Abba Show
Druga część sierpniowego koncertu poświęcona jest muzyce Bee Gees i ich hitom jak „Stayin‘ Alive, Massachusetts“, „Night Fever“, „How Deep Is Your Love“. To jeden z największych zespołów w historii światowej muzyki – legenda lat 70-tych oraz epoki disco.

d3ah2xe

* The Bee Gees Show*
Organizatorem koncertów jest agencja marketingu muzycznego STX JAMBOREE. Współorganizatorem koncertów w Sopocie jest Bałtycka Agencja Artystyczna Bart.

Ceny biletów (takie same ceny na oba widowiska)
Opera Leśna w Sopocie: 39 zł, 69 zł, 99 zł, 119 zł - w sprzedaży od 26 czerwca 2014 roku
Amfiteatr w Kołobrzegu: 39 zł, 69 zł, 99 zł - w sprzedaży od lipca

Sopot
Bilety w sprzedaży ogólnopolskiej (punkty sprzedaży i systemy internetowe): www.eventim.pl, www.ticketpro.pl, www.ebilet.pl, www.operalesna.sopot.pl, a także w kasie OPERY LEŚNEJ (ul. Moniuszki 12) i kasie Bałtyckiej Agencji Artystycznej BART (ul. Kościuszki 61), a także w salonach Empik, w sieci sklepów Media Markt i Saturn.

Kołobrzeg
Sprzedaż biletów wyłącznie w następujących punktach:
- Kasa Amfiteatru - ul. Fredry 1
- Punkt przy Molo - początkowy odcinek promenady od strony mola (okolica trampoliny)
- Sklep muzyczny FLAMENCO - ul. Giełdowa 7d (okolice Hosso)
- Punkt IT - vis a vis dworca głównego PKP
- Punkt IT - ul. Morska, port jachtowy
- IT - Informacja Turystyczna w Ratuszu Miejskim

d3ah2xe

Podziel się opinią

Share
d3ah2xe
d3ah2xe