Trwa ładowanie...

Orły 2020. Gdzie i kiedy oglądać transmisję z rozdania nagród filmowych?

Orły to jednej z najważniejszych nagród w polskim przemyśle filmowym. W tym roku zostaną rozdane po raz 22. Dodano nową kategorię oraz powiększono liczbę nominowanych. Warto śledzić galę rozdania nagród. Podpowiadamy, gdzie i o której transmisja.

Orły 2020. Gdzie i kiedy oglądać transmisję z rozdania nagród filmowych?Źródło: Materiały prasowe
d3txbxq
d3txbxq

Orły 2020 to jedne z najważniejszych nagród filmowych w Polsce w tym roku. Organizatorzy gali są pewni, że polskie kino jest a bardzo dobrej kondycji, dlatego też zwiększyli liczbę nominowanych. W każdej kategorii co najmniej pięć filmów, pięcioro aktorów, artystów lub pracowników branży filmowej mają szansę na zgarnięcie tej prestiżowej statuetki.

Oprócz tego organizatorzy zdecydowali się na nową kategorię. Od tego roku wręczany jest Orzeł za najlepszą charakteryzację.

Warto wiedzieć, gdzie będzie można śledzić galę rozdania Orłów. Transmisja rozpocznie się już w poniedziałek o godz. 20:00 w Canal+. Co najważniejsze, będzie ona odkodowana. To oznacza, że obejrzą ją wszyscy abonenci Canal+ i wybranych sieci kablowych.

Orły to nagroda powołana w 1999 r. przez Polską Akademię Filmową. W ciągu ponad 20 lat stały się najważniejszymi wyróżnieniami branży filmowej w Polsce, obok Złotych Lwów przyznawanych na festiwalu w Gdyni. Podczas ceremonii nagradzane są filmy fabularne i dokumentalne, seriale, aktorzy, twórcy i członkowie środowiska.

d3txbxq
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3txbxq