Trwa ładowanie...
ycipk-2o7m42

"Orange is the new black" - Netflix oficjalnie zapowiedział koniec serialu

Niestety, to już pewne: "Orange is the new black"- oryginalna produkcja Netflixa, zostanie zakończona po siódmym sezonie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Orange is the new black"
"Orange is the new black" (Materiały prasowe)
ycipk-2o7m42

"Orange is the new black": Netflix ogłosił koniec serialu

Jak poinformował Netflix seria stworzona przez Jenjiego Kohana "Orange is the new black" zostanie anulowana po emisji siódmego sezonu. Historia oparta jest na bestsellerowych wspomnieniach Piper Kerman i była jedną z pierwszych oryginalnych produkcji Netflixa debiutując w 2013 roku.

"Po siedmiu sezonach nadszedł czas na zwolnienie z więzienia" powiedział Kohan w oficjalnym oświadczeniu. "Będę tęsknić za wszystkimi złymi damami z Lichtfield i niesamowitą ekipą, z którą pracowaliśmy."

ycipk-2o7m42

Wiadomość o końcu serialu została opublikowana na Twitterze w środę w późnych godzinach wieczornych. Jak się okazuje, ostatni sezon zostanie wyemitowany w 2019 roku.

"Orange is the new black": obecnie na platformie Netflix można obejrzeć sześć sezonów serialu

Szósty sezon "Orange is the new black" trafił na platformę Netflix 27 lipca 2018 roku. W szóstym sezonie Piper (w tej roli Taylor Schilling) zostaje wcześnie zwolniona z więzienia i sugeruje, że jest gotowa, aby napisać książkę o swoich doświadczeniach. Czy fikcyjna Piper napisze swoją własną wersję historii "Orange is the new black"?

ycipk-2o7m42

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


ycipk-2o7m42

ycipk-2o7m42
ycipk-2o7m42