Trwa ładowanie...

“Orange Is The New Black” 7. sezon: ujawniono datę premiery. Netflix publikuje zwiastun oraz zdjęcia

“Orange Is The New Black” doczeka się 7. sezonu. Ogłoszona została oficjalny data premiery, a Netflix również udostępnił zwiastun oraz pierwsze zdjęcia z nadchodzącej produkcji.

“Orange Is The New Black” 7. sezon: ujawniono datę premiery. Netflix publikuje zwiastun oraz zdjęciaŹródło: Materiały prasowe
d2809z1
d2809z1

“Orange Is The New Black” - zapowiedź 7. sezonu

“Orange Is The New Black” przez ostatnie sześć sezonów pokazał nam wiele poruszających historii. W finałowej serii widzimy, jak duży wpływ miał pobyt w więzieniu dla dziewczyn z Litchfield.

Piper zamierza jak najszybciej wyjść na wolność. Przyjaźń Taystee z Cindy jest coraz bardziej wątpliwa, gdy tej pierwszej grozi dożywotnia kara pozbawienia wolności. Gloria borykać się będzie z problemami ze swoją kuchnią, a pozostałe bohaterki nadal gonią za marzeniami i narkotykami.

Premiera 7. sezonu “Orange Is The New Black” zapowiadana jest 26 lipca 2019 r.

“Orange Is The New Black” - historie z więzienia

Orange Is The Black” to amerykański komediodramat wyprodukowany przez Netflix. Serial oparty został na książce “Dziewczyny z Danbury. Orange Is The New Black” autorstwa Piper Kerman.

d2809z1

Serial przedstawia historię Piper Chapman (Taylor Schilling)
, która na 15 miesięcy zostaje zesłana do żeńskiego więzienia za posiadanie walizki pełnej pieniędzy z transakcji narkotykowych swojej byłej dziewczyny i międzynarodowej przemytniczki narkotyków Alex Vause (Laura Prepon)
.

W serialu przedstawione są losy osadzonych z różnych klas społecznych i o różnym pochodzeniu, historie kobiet i personelu więzienia są uzupełniane o retrospekcje. Fabuła koncentruje się na pracownikach więzienia, które jest zarządzane przez Joe Caputo, dobrodusznego mężczyznę, który na swój sposób stara się kierować zasadami oraz dbać o personel i więźniarki, oraz na relacjach między kobietami osadzonymi w więzieniu.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe
Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe
East News
Źródło: East News
East News
Źródło: East News
Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe
Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe
d2809z1
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2809z1