Qaqwqwrqw

Opublikowano zdjęcie Macieja Musiała w damskich ciuchach. W sieci burza

Na Instagramie programu "The Voice of Poland" pojawiło się zdjęcie Maćka Musiała. Tyle że miał na sobie niecodzienną stylizację, która nie spodobała się internautom. Ktoś tu nie ma poczucia humoru. I tym razem są to internauci.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Internauci nie zrozumieli żartu.
Internauci nie zrozumieli żartu. (East News, Fot: East News)
Qaqwqwrqw

Maciej Musiał od kilku edycji współprowadzi program "The Voice of Poland". Okazuje się, że nie tylko w aktorstwie się sprawdza. Poczuciem humoru i błyskotliwymi komentarzami zdobył sympatię widzów. Ostatnio jednak wylał się na niego hejt.

"Szykowny zestaw odzieżowy na dziś już mamy" - napisano na instagramowym profilu show TVP. I choć oczywiście należało spojrzeć na ten post z przymrużeniem oka, tym razem internauci nie przepuścili okazji i posypały się krytyczne komentarze. "Obrzydliwe", "Tragedia" - czytamy.

Qaqwqwrqw

"Męskich ciuchów brakło?" - pytali. "Większej tragedii stylistycznej dawno nie widziałam" - komentowali modowi "specjaliści".

Miało być śmiesznie, ale niestety większość nie do końca potrafiła zareagować na zdjęcia z uśmiechem. Buty i spodnie z wężowym wzorem oraz fioletowy sweter to za dużo dla internautów.

Na szczęście znalazła się garstka tych, którzy zrozumieli, że to żart. "Dobrze, że to tylko dla jaj".

Qaqwqwrqw
Qaqwqwrqw
Qaqwqwrqw
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

Qaqwqwrqw