Trwa ładowanie...
ycipk-355sbt

„Opowieść podręcznej” w TV. Kiedy kolejny odcinek?

Już dziś wieczorem wielka serialowa premiera. „Opowieści podręcznej” to jedna z najciekawszych serialowych ofert tej jesieni. Sprawdź, kiedy będzie można oglądać kolejne odcinki.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
„Opowieść podręcznej” w TV. Dwa nowe odcinki w każdą środę na Stopklatka TV.
„Opowieść podręcznej” w TV. Dwa nowe odcinki w każdą środę na Stopklatka TV. (Youtube.com)
ycipk-355sbt

„Opowieści podręcznej” w TV – gdzie i o której

„Opowieści podręcznej” w TV będzie można oglądać w kanale Stopklatka TV. Serial będzie emitowany w każdą środę o godzinie 22. Co ciekawe, każdego tygodnia telewizja udostępni widzom aż dwa odcinki hitowej produkcji.

„Opowieść podręcznej” w TV – fabuła

ycipk-355sbt

Opowieść podręcznej” to serial oparty na powieści wydanej w 1985 roku przez Margaret Attwood. Akcja produkcji toczy się w przyszłości. Wykreowana rzeczywistość jest daleka od utopijnych wizji. Republika Gileadu to państwo utworzone na terenach dzisiejszego USA. Społeczność boryka się tam z problemem bezpłodności. Aby zapobiec wyginięciu rodzaju ludzkiego tamtejsze władza podejmują drastyczną i kontrowersyjną decyzję. Spośród kobiet wybierane są te, które mogą urodzić dzieci. Zostają im odebrane wszelkie prawa, a co gorsza, stają się one niewolnicami, których zadaniem jest sprowadzanie na świat potomków bogatych małżeństw. Takie kobiety zwane są podręcznymi. Raz w miesiącu odbywają one stosunek ze swoim Panem w obecności jego żony. Jeśli dziewczyna zajdzie w ciążę i urodzi dziecko bogatej parze, wówczas zostaje przekazana kolejnej rodzinie.

Jedną z podręcznych została główna bohaterka serialu - June Osborne (Freda). Dziewczyna nie zamierza się jednak godzić ze swoim losem. Chce dołączyć do buntowników i spróbować zawalczyć o lepsze jutro dla siebie i innych kobiet.

Czy jej się to uda? Tego możemy się dowiedzieć tylko śledząc kolejne odcinki serialu.

Polub WP Teleshow
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-355sbt

ycipk-355sbt
ycipk-355sbt