Oliwia i Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" rozwodzą się! Ich syn nie ma jeszcze roku

Oliwia i Łukasze ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" rozwodzą się.
Oliwia i Łukasze ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" rozwodzą się.
Źródło zdjęć: © Instagram

27.12.2020 20:12, aktual.: 03.03.2022 00:40

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Oliwia Ciesiółka i Łukasz Kuchta poznali się i pobrali przed kamerami programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Kilka miesięcy temu doczekali się potomka. Niestety ich uczucie nie przetrwało próby czasu.

Para dobrana przez telewizyjnych ekspertów ku zaskoczeniu wielu rozstała się. Jeszcze kilka miesięcy temu wydawało się, że idealnie do siebie pasują, a ich uczucie staje się coraz mocniejsze. Pod koniec maja małżonkowie przywitali na świecie swojego syna Franka.

W ostatnich tygodniach plotkowano o kryzysie w ich związku. Dotąd ani Oliwia, ani Łukasz nie potwierdzali tych plotek. Wręcz przeciwnie - w mediach społecznościowych publikowali zdjęcia, na których są przytuleni i wyczekują pierwszych świąt w trójkę. Teraz kobieta wyjawiła, że nie są już razem.

"Oboje od początku toczyliśmy walkę o nasz związek. Włożyliśmy ogrom pracy, by pozostać w małżeństwie. Pomimo naszych starań i zasięgnięciu specjalistycznej pomocy nie udało nam się i rozstaliśmy się" - napisała Oliwia na Instagramie.

Żona Łukasza zapewniła, że rozłąka utwierdziła ją w przekonaniu, że decyzja o rozwodzie jest słuszna. Mimo to zapewnia, że pozostaje z zgodzie z ojcem swego dziecka i zrobią wszystko, aby ich syn był szczęśliwy.

"Rozstajemy się w zgodzie, bo kwestią nadrzędną jest dla nas dobro naszego syna, którego oboje kochamy miłością tak wielką, że nie da się tego opisać. Dlatego będziemy współdziałać w kwestii jego wychowania i zapewnienia mu najlepszych warunków życia" - wyjaśniła.

Informacja o rozstaniu Oliwii i Łukasza zszokowała widzów "Ślubu od pierwszego wejrzenia", którzy im kibicowali. "Nie wierzę", "Niemożliwe", "Tak bardzo wam kibicowałam, ale wiem sama, że w życiu nie jest kolorowo i często wygląda to całkiem inaczej niż na załączonych obrazkach w sieci" - pisali internauci pod postem Oliwii.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (164)
Zobacz także