RozrywkaOliwia Bieniuk o wymarzonym partnerze. "Cierpliwy, wymagający, wyluzowany"

Oliwia Bieniuk o wymarzonym partnerze. "Cierpliwy, wymagający, wyluzowany"

Oliwia Bieniuk zatańczy w "Tańcu z gwiazdami"
Oliwia Bieniuk zatańczy w "Tańcu z gwiazdami"
Źródło zdjęć: © AKPA
Karolina Stankiewicz

01.08.2021 15:43

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Córka Anny Przybylskiej niebawem pokaże swoje umiejętności taneczne na parkiecie programu "Taniec z gwiazdami". Oliwia Bieniuk powiedziała, z kim chciałaby zatańczyć.

Oliwia Bieniuk jest jedną z uczestniczek nowej edycji show Polsatu "Taniec z gwiazdami". Młodziutka córka Anny Przybylskiej stawia w ten sposób swoje pierwsze kroki w show-biznesie. Choć wcześniej w wywiadach mówiła, że chce pójść w ślady zmarłej mamy i zostać aktorką, wybrała nieco inną drogę do celu. Z tego powodu zdecydowała się na przerwę w edukacji. Zdała maturę, a na studia wybiera się dopiero w przyszłym roku.

- Chciałabym pójść w stronę aktorstwa, ale te egzaminy do szkoły aktorskiej są trudne i wymagają dużego poświęcenia i nauki, więc muszę się przygotować do egzaminu, aby się tam dostać - wyznała w rozmowie z Party.

Teraz jednak przygotowuje się do udziału w tanecznym show. Na instagramowym profilu programu pojawiło się nagranie, na którym Oliwia mówi, jaki jest jej wymarzony partner do tańca.

- Mój wymarzony tancerz powinien być cierpliwy, wspierający, wesoły, wyluzowany, ale też z drugiej strony wymagający. Żeby zaczynał dzień od kawy ze mną, bo kawa też jest bardzo ważna, daje kopa i dużo energii - wyznała.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (28)
Zobacz także