Trwa ładowanie...

Olivia Colman przypadkowo poznała królową Elżbietę II. Nie wiedziała, co zrobić

Olivia Colman wcieli się w postać królowej Elżbiety II w 3 sezonie serialu Netfliksa "The Crown". Aktorka zdradziła, jak wyglądało jej spotkanie z brytyjską monarchinią.

Share
Olivia Colman przypadkowo poznała królową Elżbietę II. Nie wiedziała, co zrobić
Źródło: Materiały prasowe
d3ndv6b

Gwiazda kina nie pierwszy raz zagra angielską królową. Jako królowa Elżbieta II wystąpiła już w 2012 r. w filmie "Weekend z królową". Zresztą role najważniejszych kobiet w państwie przynoszą jej szczęście. Za ubiegłoroczną kreację królowej Anny w filmie "Faworyta" Yorgosa Lanthimosa Olivia Colman została nagrodzona Oscarem.

Jesienią zobaczymy aktorkę w serialu "The Crown". Nowa obsada 3 sezonu produkcji Netfliksa może wiele zmienić. Fani liczą na jeszcze lepszą jakość.

Olivia Colman słynie ze swojego angielskiego poczucia humoru. Nic więc dziwnego, że jej opowieść o przypadkowym spotkaniu z królową Elżbietą brzmi komicznie.

d3ndv6b

Otóż aktorka ujrzała z bliska brytyjską monarchinię i jej męża, księcia Filipa, podczas zebrania członków Brytyjskiego Instytutu Filmowego. Gdy Olivia Colman zauważyła kolejkę gości, pomyślała, że do niej dołączy, bo pewnie na jej początku czeka jedzenie.

Chwilę później rozejrzała się po sali i dostrzegła patrzącą na nią królewską parę. Nie wiedziała jak zareagować, ale ktoś zwrócił jej uwagę, aby grzecznie przywitała się zwrotem 'Wasza Wysokość' i zniknęła z ich pola widzenia. Tak uczyniła i odetchnęła z ulgą. Nawet dla oscarowej aktorki spotkanie z królową Elżbietą II było stresującym przeżyciem.

Oceń jakość artykułu:
Zależy nam na podnoszeniu jakości naszego dziennikarstwa. Twoja opinia jest dla nas ważna!
d3ndv6b

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3ndv6b
d3ndv6b