Trwa ładowanie...
d48l6mb

Olga Kalicka zrobiła niespodziankę fanom. Pokazała rodziców Magdy z "rodzinki.pl"

Widzowie "rodzinki.pl" nie mogą się nudzić. Olga Kalicka wyjawiła jeden z sekretów serialu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Olga Kalicka zrobiła niespodziankę fanom. Pokazała rodziców Magdy z "rodzinki.pl"
(East News)
d48l6mb

Co jakiś czas w serialowym domu Boskich pojawiają się nowi bohaterowie, którzy znacząco poszerzają tytułową rodzinkę. Nie inaczej będzie w nowym sezonie. Rąbka tajemnicy uchyliła tym razem Olga Kalicka i wyjawiła, kto dołączył do obsady.

To jednak nie wszystko, bo przy okazji zdradziła jeden z największych sekretów serialu i… pokazała rodziców Magdy. Odkąd dziewczyna Tomka Boskiego zaistniała w serialu, ani razu nie pojawiła się w nim z rodzicami. Jedyne wzmianki o nich padały co jakiś czas we wspomnieniach czy rozmowach. Teraz będziemy mogli zobaczyć, jak wyglądają.

Instagram.com

I jak się okazuje, scenarzyści znów postanowili zaangażować dobrze znanych widzom aktorów. W roli ojca Magdy wcieli się Krzysztof Dracz, a matki – Agnieszka Wosińska. Cała trójka zrobiła sobie urocze zdjęcie z planu, którym Olga pochwaliła się na Instagramie. - Z przyjemnością przedstawiam Wam rodziców Magdy! Jak myślicie, zaprzyjaźnią się z Boską Rodzinką.pl? – napisała. My też jesteśmy tego ciekawi! Czekacie na nowe odcinki „rodzinki.pl”?

d48l6mb

Podziel się opinią

Share

d48l6mb

d48l6mb