ycipk-3dp97l

Olga Kalicka wraca do pracy. I to już niebawem

Olga Kalicka będzie musiała pogodzić obowiązki rodzinne z zawodowymi. Na szczęście w tym pełnym wyzwań czasie może liczyć na wsparcie bliskich.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Olga Kalicka
Olga Kalicka (East News, Fot: East News)
ycipk-3dp97l

W życiu Olgi Kalickiej zaszły w ostatnim czasie spore zmiany. W ubiegłym roku się zaręczyła (o czym niedawno poinformowała na Instagramie), a w styczniu została mamą. To właśnie synkowi poświęca teraz całą swoją uwagę. Jak podaje magazyn "Flesz", cała rodzina przygotowuje się też do przeprowadzki do większego mieszkania.

Zobacz także: Olga Kalicka o karierze w Rosji: "Nie znam języka, ale zostałam wspaniale przyjęta"\

ycipk-3dp97l

I choć ma jeszcze trochę czasu przed powrotem do pracy, wszystko wskazuje na to, że ma już wszystko zaplanowane. Na razie poświęca się opiece nad synkiem, a gdy wróci do grania, w domu pomogą jej bliscy. Na razie w grę wchodzi powrót do Teatru Kwadrat i na plan "rodzinki.pl" pod koniec marca.

- Olga może teraz liczyć na pomoc swojej mamy i sióstr, zwłaszcza że nie będzie chodzić do pracy na pełny etat, ale na kilkanaście godzin w miesiącu – powiedziała magazynowi znajoma aktorki.

Jak wynika z informacji magazynu, aktorka nie chce brać w najbliższych tygodniach nowych zleceń, by mieć jak najwięcej czasu dla dziecka. Nowe propozycje zawodowe będą musiały poczekać.

ycipk-3dp97l
ycipk-3dp97l
ycipk-3dp97l
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-3dp97l