Trwa ładowanie...
d1d9svw

Olga Kalicka zmieniła kolor włosów. Pochwaliła się metamorfozą

Olga Kalicka pokazała się fanom w nowej odsłonie. Zmiana, niby subtelna, jest wyraźna. Fani oceniają zmianę koloru włosów na duży plus.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Olga Kalicka zmieniła kolor włosów
Olga Kalicka zmieniła kolor włosów (ONS.pl)
d1d9svw

Olga Kalicka to jedna z aktorek młodego pokolenia, którą w dużej mierze wylansowało TVP. Dała się poznać szerokiej publiczności z roli Magdy, dziewczyny Tomka (Maciej Musiał) w popularnym serialu "rodzinka.pl". Kalicka jednak nie ograniczała się do jednej produkcji.

Na swoim koncie ma mniejsze i większe role w innych produkcjach i spektaklach teatralnych, a pełnię talentu tanecznego miała okazję zaprezentować w "Tańcu z gwiazdami".
Młoda aktorka prężnie rozwija swoją karierę, nie tylko w Polsce.

Zobacz wideo: Olga Kalicka o karierze w Rosji: "Nie znam języka, ale zostałam wspaniale przyjęta"

Mimo to, w ostatnim czasie spotkało ją i wielu kolegów z planu "rodzinki" zawodowe zaskoczenie – stacja nieoczekiwanie zdecydowała o rezygnacji z serialu. Obrót spraw był szczególnie niekorzystny w obliczu pandemii, która i tak uniemożliwiła aktorom pracę na dobrych kilka tygodni.

d1d9svw

Stopniowo praca wraca jednak tak na planach zdjęciowych, jak i w teatrach. Olga Kalicka także nie próżnuje. Młoda pracująca mama uchyliła rąbka tajemnicy na swoim profilu na Instagramie. Wyjawiła, że przygotowuje się do nowego projektu. Przy okazji pochwaliła się drobną metamorfozą: zmieniła kolor włosów z jasnego blondu na ciepły brąz.

Pod nowymi zdjęciami aktorki posypały się komentarze. Sporo fanów oceniło zmianę fryzury na lepsze. A jak wam się podoba?

d1d9svw

Podziel się opinią

Share

d1d9svw

d1d9svw