Qaqwqwrqw

Olga Kalicka dostała propozycję poprowadzenia "World of Dance". Kariera aktorki nabiera rozpędu

Choć ma zaledwie 24 lata, z show-biznesem związana jest od dziecka. Zaczynała karierę w "Plebani" i "M jak miłość", jednak największą popularność zyskała dzięki roli Magdy w "Rodzince.pl". Jesienią Olga Kalicka najprawdopodobniej poprowadzi nowe taneczne show Polsatu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Olga Kalicka stoi przed dużym wyzwaniem
Olga Kalicka stoi przed dużym wyzwaniem (ONS.pl)
Qaqwqwrqw

Młoda aktorka idzie jak burza. Zyskując sympatię widzów w "Rodzince.pl" została zaproszona do szóstej edycji "Tańca z gwiazdami". Olga Kalicka doszła wówczas do finału i ostatecznie zajęła drugie miejsce Jak dowiedział się "Fakt", aktorka skradła również serce producentom "World of Dance".

Jak się okazuje, Kalickiej zaproponowano, by została prowadzącą tanecznego show. Polsat wierzy w jej talent i doświadczenie w pracy przed kamerą. Jeśli aktorka przystanie na propozycję, będzie musiała się sprawdzić w zupełnie nowej roli.

"World of Dance" to nowy format Polsatu, który został ogłoszony tuż przed zakończeniem ósmego sezonu "Tańca z Gwiazdami". Do pierwszej edycji nowego show stacji ruszyły właśnie castingi. Program jak dotąd mogli oglądać widzowie w USA. Pomysłodawczynią i producentką "World of Dance" jest Jennifer Lopez. Jurorami show zostali: Edyta Herbuś, Michał Malitowski i Rafał "Roofi" Kamiński.

Qaqwqwrqw
Qaqwqwrqw
Qaqwqwrqw
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
Qaqwqwrqw