Trwa ładowanie...
d20h3gh

Olga Kalicka dostała propozycję poprowadzenia "World of Dance". Kariera aktorki nabiera rozpędu

Choć ma zaledwie 24 lata, z show-biznesem związana jest od dziecka. Zaczynała karierę w "Plebani" i "M jak miłość", jednak największą popularność zyskała dzięki roli Magdy w "Rodzince.pl". Jesienią Olga Kalicka najprawdopodobniej poprowadzi nowe taneczne show Polsatu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Olga Kalicka stoi przed dużym wyzwaniem
Olga Kalicka stoi przed dużym wyzwaniem (ONS.pl)
d20h3gh

Młoda aktorka idzie jak burza. Zyskując sympatię widzów w "Rodzince.pl" została zaproszona do szóstej edycji "Tańca z gwiazdami". Olga Kalicka doszła wówczas do finału i ostatecznie zajęła drugie miejsce Jak dowiedział się "Fakt", aktorka skradła również serce producentom "World of Dance".

Jak się okazuje, Kalickiej zaproponowano, by została prowadzącą tanecznego show. Polsat wierzy w jej talent i doświadczenie w pracy przed kamerą. Jeśli aktorka przystanie na propozycję, będzie musiała się sprawdzić w zupełnie nowej roli.

"World of Dance" to nowy format Polsatu, który został ogłoszony tuż przed zakończeniem ósmego sezonu "Tańca z Gwiazdami". Do pierwszej edycji nowego show stacji ruszyły właśnie castingi. Program jak dotąd mogli oglądać widzowie w USA. Pomysłodawczynią i producentką "World of Dance" jest Jennifer Lopez. Jurorami show zostali: Edyta Herbuś, Michał Malitowski i Rafał "Roofi" Kamiński.

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d20h3gh

Podziel się opinią

Share
d20h3gh
d20h3gh