Trwa ładowanie...

Olga Frycz o Nieciku: "Obrażał kobiety, wyzywał ludzi. To kłamca!"

Aktorka w studiu "Dzień Dobry TVN" opowiedziała o kulisach programu "Agent. Gwiazdy" i relacjach z uczestnikami. Olga Frycz postanowiła zdementować rozpowszechniane przez gwiazdora muzyki disco polo kłamstwa. Zobaczcie sami:

dzq27au
dzq27au

Tomasz Niecik był jednym z najbardziej kontrowersyjnych uczestników drugiego sezonu programu "Agent. Gwiazdy". Muzyk wielokrotnie opowiadał, że w show miał więcej wrogów niż przyjaciół, a wielu uczestników wyśmiewało jego zachowanie i z niego szydziło. Olga Frycz postanowiła odnieść się do zarzutów muzyka i publicznie zdementować jego kłamstwa.

Okazuje się, że słowa muzyka, który żalił się w programie śniadaniowym, iż uczestnicy show chcieli go zniszczyć i przechwalili się dokonaniami, były zmyślone. Frycz przyznała, że to zachowanie gwiazdy muzyki disco polo było niekulturalne i irytujące: "Tomek akurat do tej grupy należy, którzy wyzywają ludzi. Obrażanie ludzi, obrażanie kobiet, opowiadanie seksistowskich żartów. Głośno mówiłam, że nie życzę sobie, żeby takie żarty opowiadał w moim towarzystwie".

ONS.pl
Źródło: ONS.pl
Olga Frycz AKPA
Olga Frycz Źródło: AKPA

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

dzq27au
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dzq27au