Trwa ładowanie...
07-06-2013 08:41

Old Spice Guy w "20m2 Łukasza"!

Old Spice Guy w "20m2 Łukasza"!Źródło: mwmedia
d4f2d88

Już w najbliższą sobotę, 8 czerwca, gościem internetowego talk-show "20m2 Łukasza" będzie amerykański aktor Isaiah Mustafa, znany wszystkim, jako Old Spice Guy. Podczas rozmowy gość zdradzi, czy ma partnerkę, czy boi się zaszufladkowania, jak uroda pomaga w życiu oraz co chciałby zmienić na świecie.

Prowadzący program, Łukasz Jakóbiak, odniósł się do kampanii, której twarzą jest Isaiah Mustafa, pytając gościa, czy jest zmęczony pytaniami o udział w reklamie.

- Nie, właściwie nie męczy mnie pytanie o reklamę Old Spice. Nie widzę powodu, dla którego miałoby mnie to męczyć. To tylko trochę więcej uwagi, która się na mnie skupia, a przecież każdy z nas lubi przyciągać uwagę innych, prawda? - przyznał Mustafa.

d4f2d88

Zapytany o to, czy nie boi się zaszufladkowania, jako aktor, gość odpowiedział:

- Kiedy umrę z pewnością powiedzą o mnie: to był Old Spice Guy. Ale nie widzę w tym nic złego. To niebywały atut, kiedy jesteś z czymś kojarzony i stajesz się rozpoznawalny. Najprawdopodobniej jestem najbardziej znanym aktorem z reklam, jaki kiedykolwiek istniał.

- Gdybyś coś mógł zmienić na świecie, co by to było? - spytał prowadzący.

- Kupiłbym Ci większe mieszkanie, aby podczas Twoich wywiadów mogła uczestniczyć w nich również publiczność - odpowiedział Mustafa.

d4f2d88

Łukasz Jakóbiak spytał także aktora, który został uznany w 2010 roku przez magazyn People za jednego z najseksowniejszych mężczyzn świata, czy bycie ładnym pomaga w życiu.

- Uważam, że bycie atrakcyjną osobą pomaga w każdej karierze - przyznał Old Spice Guy. Isaiah Mustafa ujawnił także, że obecnie jest singlem.

(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)
(fot. mwmedia)
Źródło: (fot. mwmedia)
d4f2d88
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4f2d88