Trwa ładowanie...

Ola Kwaśniewska tajną bronią. Czyją?

Ola Kwaśniewska tajną bronią. Czyją?Źródło: AKPA
d4jyii3
d4jyii3

[

]( http://www.fakt.pl )

Telewizja Publiczna walczy o to, by jej gwiazdą została Aleksandra Kwaśniewska (29 l.).

Jak dowiedział się Fakt, już od połowy styczni na antenie TVP1 pojawi się nowe, weekendowe wydanie telewizji śniadaniowej „Kawa czy herbata”. Stacji zależy, by poprowadziła je córka byłego prezydenta!

d4jyii3

Program ma być konkurencją dla niezwykle popularnego programu „Dzień Dobry TVN”. Zadanie więc nie będzie łatwe. Aby przyciągnąć do siebie widzów TVN i zyskać nowych, potrzebna będzie nie tylko dobra, nowoczesna i dynamiczna formuła programu lecz przede wszystkim charyzmatyczni prowadzący. Dlatego właśnie szefowie stacji pomyśleli o córce prezydenta. Ola Kwaśniewska już dawno zaczęła pracować na swoje nazwisko.

Kilka lat temu widzowie poznali ją i polubili w „Tańcu z Gwiazdami”. Później jej kariera z dnia na dzień nabierała tempa. Robiła wywiady dla „DD TVN” i kolorowych pism, dostała pracę w jednej ze stacji radiowych, a od jakiegoś czasu jest stałym gościem „Małej czarnej” na TV4. TVP1 chce, by poprowadziła nowy program, bo wierzy, że dzięki niej zyska on wielu widzów. Nie wiadomo jeszcze jak zakończą się rozmowy w tej sprawie.

Polecamy w wydaniu internetowym fakt.pl:

Pavlović jedzie do Hiszpanii uczyć się tańczyć

d4jyii3

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4jyii3