Trwa ładowanie...

Ola Kwaśniewska: Szalony wieczór panieński. FOTY

Share
Ola Kwaśniewska: Szalony wieczór panieński. FOTY
Źródło: Fakt
d15fvd0

[

]( http://www.fakt.pl )
Ślub córki byłego prezydenta, który ma być wydarzeniem towarzyskim roku zbliża się wielkimi krokami. Dlatego przyjaciółki Oli postanowiły urządzić jej huczny i niezapomniany wieczór panieński, który zakończy beztroski rozdział życia singielki.Oli postanowiły urządzić jej huczny i niezapomniany wieczór panieński, który zakończy beztroski rozdział życia singielki. Piątek, godzina 20. Pod mieszkanie *Oli Kwaśniewskiej*Oli Kwaśniewskiej (31l.) podjeżdża przystojny mężczyzna w czarnej sportowej corvettcie. Wchodzi do budynku i po chwili wraca z córką prezydenta, której twarz zakrywa czarna maska – oto jak tajemniczo rozpoczęła się szalona noc panieńska Oli.

d15fvd0

Kilka minut później oboje podjechali pod jeden z najbardziej luksusowych apartamentowców na warszawskim Mokotowie. To tutaj rozpoczął się wieczór panieński, który przygotowały przyjaciółki przyszłej panny młodej. Koleżanki spędziły w apartamencie następne 3 godziny „rozgrzewając” się przed kolejnymi atrakcjami.

(fot. Fakt)

Tuż przed północą wszystkie kilkanaście rozbawionych kobiet zeszło na dół do zamówionego wcześniej „imprezowego busa”, który woził je przez następną godzinę ulicami Warszawy. Wnętrze takiego pojazdu to nic innego jak dyskoteka wyposażona w kanapy, ekrany wyświetlające teksty karaoke i rurę do... tańca erotycznego. Zabawa na kółkach była tak udana, że bus niemal podskakiwał zatrzymując się na światłach. Koszt ruchomej imprezy to ok. 500 zł za godzinę jazdy.

fot. Fakt

d15fvd0

To jednak nie koniec atrakcji tej szalonej nocy. Przyszła panna młoda otoczona wianuszkiem pięknych kobiet balowała następnie do 4 nad ranem w klubie w centrum stolicy. Jedną z uczestniczek „ostatniej nocy wolności” Oli, była sama Natalia Kukulska (36 l.). Być może jej piękny głos uświetni ceremonię zaślubin, bądź samą zabawę weselną? Tak czy inaczej pewne jest jedno - jeśli życie przyszłej pary młodej Oli i Jakuba Badacha (36l.) będzie niczym jej wieczór panieński, to na pewno nuda nie będzie im straszna.

Natalia Kukulska na wieczorze Oli Kwaśniewskiej (fot. Fakt)

Polecamy w wydaniu internetowym fakt.pl:

Dowbor i Koroniewska razem pracują

d15fvd0

[

Jurorka znowu pokazala za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie!Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

d15fvd0

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d15fvd0
d15fvd0