Trwa ładowanie...

Ola Kwaśniewska nie mówi mamie o chłopakach!

Share
Ola Kwaśniewska nie mówi mamie o chłopakach!
Źródło: newspix.pl
d1p5xym

[

]( http://www.fakt.pl )
*Ola Kwaśniewska dogaduje się z mamą na tyle dobrze, że zgodziła się poprowadzić z nią program. Nam prezydentówna zdradziła, co trzyma przed mamą w tajemnicy.*

d1p5xym

Uważam, że wszystko trzeba umieć wyważyć. Mama to nie jest kumpelka. Jestem taką osobą, która ma swoje zasady. I uważam, że o sprawach intymnych z szacunku dla partnera nie należy ani opowiadać mamie, ani latać z tym po koleżankach – powiedziała nam Ola Kwaśniewska.

Wygląda więc na to, że zarówno związek z Wojtkiem Szuchnickim, jak i Kubą Badachem, z którym podobno Ola zaręczyła się podczas wakacji, są dla Jolanty Kwaśniewskiej owiane aurą tajemnicy. Prezydentówna powiedziała nam również, że stara się nie zasmucać mamy przykrymi sprawami.

– Czasem unikam pewnych tematów, bo wiem, że mama się za bardzo przejmuje. Jeśli ktoś zrobił mi przykrość, to mama przeżywa to bardziej niż ja. Mnie już zdąży przejść, a mama jeszcze nie może pogodzić się z tym, że ktoś był dla mnie taki okropny. Czasem nie chcę dorzucać kłopotów mamie. I nie chcę, by się przejmowała tym, z czym ja mogę poradzić sobie sama – zdradziła nam Ola Kwaśniewska.

Prezydentówna uważa, że jej relacje z rodzicami można uznać za wzorcowe, gdyż układają się dokładnie tak, jak uczyli ją na studiach.

d1p5xym

– Jestem po psychologii i wiem, że relacje partnerskie nie funkcjonują w układzie rodzic-dziecko. To jest błąd wychowawczy. Rodzic to rodzic. I nie powinno się zacierać tej granicy. Musi być autorytet. Dziecko musi patrzeć na rodzica do góry. I u nas tak faktycznie zawsze było. Choć byłam traktowana poważnie. Jako odrębna jednostka – powiedziała nam Ola.

(fot. newspix.pl)
Źródło: (fot. newspix.pl)

Polecamy w wydaniu internetowym fakt.pl:

Ranking: Siostry lansują siostry!

d1p5xym

[

Jurorka znowu pokazala za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie!Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

d1p5xym

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1p5xym
d1p5xym