Trwa ładowanie...
d4mz3wu
Ola Ciupa przeciwna przyjmowaniu uchodźców. Pomóc trzeba... studentom

Ola Ciupa przeciwna przyjmowaniu uchodźców. Pomóc trzeba... studentom

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d4mz3wu

Jak się okazuje, piękna Słowianka z teledysków Donatana ma więcej obaw niż współczucia dla zalewających nasz kontynent uchodźców. Jak wyznała w rozmowie z Pudelek.tv, obawia się innej kultury przybyszów, którą chcieliby narzucić Polakom.

- Jest zdecydowanie przeciwna przyjęciu uchodźców. To kompletnie inna religia, kultura. Każdy wie, do czego może dojść, jeśli dojdzie do zetknięcia tego. Oni nie chcieliby przyjąć naszej kultury. Zachowywać się tak, jak ludzie się u nas zachowują. Mogliby chcieć nam coś narzucić - tłumaczyła modelka. Innym powodem, który w jej przekonaniu, przemawia przeciwko udzielaniu przez Polskę tego typu pomocy, jest kiepska sytuacja np. polskich studentów.

d4mz3wu

- Najpierw powinniśmy pomoc osobom u nas w kraju, Polakom. Wiele osób, młodzież, osoby studiujące sami nie mają gdzie mieszkać, wynajmują jakieś pokoje, więc jak mamy zapewnić mieszkania obcym ludziom? - mówiła przejęta gwiazdka.

Naprawdę nie wiemy, jak skomentować porównanie przez Ciupę sytuacji uciekających przed wojną ludzi z sytuacją polskich studentów.

 (fot. AKPA)
((fot. AKPA))
d4mz3wu

Podziel się opinią

Share
d4mz3wu
d4mz3wu