Okrutna kpina z Jarosława Kaczyńskiego. TVN odkopał jego stare przemówienie. "To jest hit!"

Jarosław Kaczyński podczas spotkania z wyborcami w Gnieźnie
Jarosław Kaczyński podczas spotkania z wyborcami w Gnieźnie
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

26.07.2022 22:11, aktual.: 27.07.2022 09:09

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Na pewno kojarzycie fragment przemówienie prezesa PiS, w którym mówi o młodzieży i smartfonach. Okazuje się, że rząd jest sam sobie winien. Tak przynajmniej wynika ze słów Jarosława Kaczyńskiego.

Ten, kto choć trochę interesuje się polityką, zdaje sobie sprawę, że podczas kampanii i spotkań z wyborcami padają najróżniejsze słowa. Obietnice bez pokrycia, daleko idące uproszczenia i bezpardonowe ataki na polityczną konkurencję.

Widać to jak na dłoni w przemówieniach Jarosława Kaczyńskiego, który ruszył w teren i spotyka się z elektoratem. Głośnym echem obiły się jego konsternujące wypowiedzi, m.in. o młodzieży i smartfonach.

Podczas niedawnego spotkania w Gnieźnie prezes został zapytany o pomysł na mobilizację młodych do głosowania ma PiS. Kaczyński wspomniał o m.in. o programie mieszkaniowym, ale przyznał, że działania rządu nie przekonały potencjalnych wyborców.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

- Młodzież jest pod bardzo wielkim wpływem smartfonu, mówiąc w przenośni. Ale tu znowu my wielkich możliwości nie mamy, ale będziemy prowadzili kontrakcje - stwierdził Kaczyński.

"Szkło kontaktowe" postanowiło skonfrontować przemówienie prezesa PiS z jego własnymi słowami.

Na twitterowym profilu popularnego programu satyrycznego TVN24 pojawiła się zbitka dwóch wystąpień Kaczyńskiego: tego sprzed kilku dni i z marca 2019 r. Co mówił wtedy prezes?

- W bardzo wielu wypadkach ludzie mogli podjąć różne decyzje. Choćby o zakupie smartfonu dla dziecka. Decyzje, których przedtem nie mogli podejmować - przekonywał Kaczyński.

"To jest HIT! W 2019 r. prezes chwalił się, że dzięki polityce PiS młodzież ma smartfony. A w 2022 r. na to narzeka" - czytamy na Twitterze "Szkła kontaktowego".

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (626)
Zobacz także