WP

"Oko za oko": nadchodzi nowy serial o prawnikach. Ruszyły zdjęcia

Ruszyły prace nad nowym polskim serialem. Tym razem widzowie zajrzą za kulisy pracy prawników.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Bohaterowie nowej produkcji występowali w takich serialach  jak "M jak miłość" czy "Pierwsza miłość"
Bohaterowie nowej produkcji występowali w takich serialach jak "M jak miłość" czy "Pierwsza miłość" (Artrama)
WP

Niedawno rozpoczęły się zdjęcia do trzech pilotowych odcinków serialu pt. "Oko za oko", który na zlecenie telewizyjnej Czwórki produkuje firma Artrama ("Na dobre i na złe", "Na sygnale", "W rytmie serca"). Nie wiadomo jednak jeszcze, kiedy produkcja trafi na antenę.

"Oko za oko" to obyczajowy serial rozgrywający się w środowisku warszawskich prawników. Głównymi bohaterami jest małżeństwo Anna i Maciej Wysockich (w tej roli Dominika Łakomska oraz Łukasz Konopka), wziętej pani adwokat i niezwykle skutecznego w działaniu pana prokuratora, których poznajemy w dniu ich rozwodu. Za scenariusz serialu odpowiada Jarosław Kamiński, reżyseruje Krzysztof Kasior, zaś producentem wykonawczym, obok Tadeusza Lampki, jest Urszula Kołodziej.

To już kolejny serial, który słynny producent tworzy pod szyldem Polsatu. "W rytmie serca", który ostatnio wypełnia niedzielne wieczory w ramówce stacji, doczeka się trzeciego sezonu. - Po sukcesie serialu "W rytmie serca" cieszymy się na współpracę z Czwórką, która należy do grupy Polsat. Mamy nadzieję, że nowa produkcja zyska uznanie i wkrótce efekty naszej pracy będziemy mogli pokazać widzom . Na razie skupiamy się na działaniu - powiedział Tadeusz Lampka.

WP

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

Polub WP Teleshow
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP