Trwa ładowanie...

Ojciec Roksany zabiera głos. W mediach krąży niepokojąca plotka

Od kilku dni internet żyje plotką, że Roksana Węgiel miała zerwać kontrakt z wytwórnią. Powód? Wycieńczenie, praca ponad siły i niekorzystne warunki. W końcu głos zabrał ojciec wokalistki. Sprawę komentuje też Universal Music Polska.

Share
Roksana Węgiel to jedna z ulubionych wokalistek młodego pokolenia
Roksana Węgiel to jedna z ulubionych wokalistek młodego pokolenia Źródło: akpa
daepx5m

W 2018 r. życie 13-letniej Roksany Węgiel zmieniło się diametralnie. Bez cienia przesady można powiedzieć, że po zajęciu pierwszego miejsca na Eurowizji Junior z dnia na dzień stała się gwiazdą numer jeden. W ciągu kolejnych dwóch lat dziewczynka zjeździła Polskę wzdłuż i wszerz, nagrała płytę, zdobyła nagrodę MTV i szturmem wzięła media społecznościowe.

Wydawcą debiutanckiego krążka jest Universal Music Polska. Kilka dni temu pojawiła się informacja, że Roksana zerwała współpracę z wytwórnią. Powód? Mało korzystne warunki i praca ponad siły 15-latki. Do sprawy odnieśli się teraz rodzice piosenkarki. Głos zabrała też sama wytwórnia.

"Umowa pomiędzy Roksaną Węgiel a Universal Music Polska pozostaje w mocy, a zgodnie z jej zapisami, szczegóły dotyczące współpracy objęte są klauzulą poufności. Prawdą jest, że obecnie toczą się rozmowy na temat podejścia obydwu stron do realizacji dalszych działań. Wierzymy, że wkrótce wspólnie wypracujemy najlepsze rozwiązania zarówno dla Roksany jak i jej kariery muzycznej. Pojawiających się online artykułów, bazujących na informacjach nieznanego pochodzenia, nie należy traktować jako wiarygodnych źródeł informacji w tej sprawie" – czytamy w oświadczeniu wytwórni na łamach Party.

daepx5m

Roksana Węgiel pokazała rodzeństwo

A jak wygląda stanowisko wokalistki? Serwis skontaktował się także z rodzicami Roksany Węgiel.

- Nie możemy się wypowiadać na ten temat bardzo mi przykro. Sytuacja jest taka, a nie inna i obowiązują nas klauzule poufności – ucina ojciec nastolatki.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
daepx5m

Podziel się opinią

Share
daepx5m
daepx5m