Trwa ładowanie...
24-02-2016 15:26

"Ojciec Mateusz": Cztery siostry Chapko podbijają branżę filmową

"Ojciec Mateusz": Cztery siostry Chapko podbijają branżę filmowąŹródło: AKPA
d49lbri
d49lbri

Są podobne do siebie jak dwie krople wody. Do tego wykonują ten sam zawód, są aktorkami. Ale na tym nie koniec! Sławne bliźniaczki, Karolina i Paulina Chapko, mają młodsze siostry – bliźniaczki, które poszły w ich ślady.

Jedna, Paulina, podbija seriale TVP. Zyskała sympatię widzów wcielając się w takie postaci, jak choćby Kasię w "Dziewczynach ze Lwowa" czy sierżant Karolinę Górską w "Ojcu Mateuszu". Druga, Karolina, sprawdziła się w innych produkcjach, m.in. w "Na Wspólnej", w "M jak miłość" i jako Karolina Wolańska w polsatowskim "Na krawędzi". Obie ponadto grają w teatrze, a każda z nich ma na koncie pracę na planach takich filmów, jak "Oszukane", "Yuma" czy "11 minut".

Swoim talentem i urodą szybko podbiły polski show-biznes. Blondynki są jednak podobne do siebie na tyle, że trudno na pierwszy rzut oka stwierdzić, która gra w której produkcji, nie mówiąc o tym, że gdy siedzą obok siebie trudno je rozróżnić.

Teraz jednak nazwisko Chapko będzie zapamiętane nie podwójnie, ale poczwórnie. Okazuje się, że zdolne siostry mają równie utalentowane siostry bliźniaczki, brunetki Alicję i Aleksandrę. Młodsze, co ciekawe, postanowiły pójść śladami starszych i obie zdały do łódzkiej szkoły filmowej.

d49lbri

- Rodzice chcieli, żeby każda z nas zachowała swoją indywidualność. Nie chodziło o to, żeby każda wybrała inną ścieżkę zawodową, tylko żeby zachować to, co jest unikatowe dla każdej z nas – mówi jedna z sióstr.

Jak to się stało, że pochodząc z rodziny niemającej artystycznych tradycji wszystkie córki wybrały aktorstwo? Jakie plany mają siostry Chapko? Jak silna więź je łączy? Dowiecie się z powyższego materiału.

d49lbri
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d49lbri