Trwa ładowanie...

Ojciec Mateusz. Babcia trafia do szpitala przez dopalacze (odcinek 279 - streszczenie)

W 279. odcinku serialu "Ojciec Mateusz" Natalia i Emilka wracają z zakupów. Słyszą dźwięk tłukącego się szkła. W kuchni widzą nienaturalnie podekscytowaną babcię. Kobieta jest agresywna, a po chwili dostaje drgawek. Wzywają pogotowie. Babcia w stanie ciężkim trafia do szpitala. Okazuje się, że zjadła dopalacze, które znajdowały się w przesyłce.

Share
Ojciec Mateusz. Babcia trafia do szpitala przez dopalacze (odcinek 279 - streszczenie)Źródło: Materiały prasowe
d43ap40

Babcia odbiera od kuriera przesyłkę, która przyszła do Natalii z Anglii. Otwiera pakunek i zjada odkryte tam drażetki. Wkrótce zostaje znaleziona przez gospodynię i Emilkę w stanie nienaturalnego pobudzenia. Okazuje się, że połknęła dopalacze. Lucyna zostaje przewieziona do szpitala. Policjanci zabezpieczają paczkę.

Natalia rozmawia ze sklepową Danutą (Ewa Gorzelak), która jakiś czas temu prosiła gosposię o możliwość przyjęcia przesyłki na jej adres. Kobieta twierdzi, że nic nie kazała nadawać. Niebawem podobnie niebezpieczna paczka z zagranicy przychodzi do pani Stanisławy (Maria Szadkowska). Tymczasem Gibalski ma problemy małżeńskie. Nie może się dogadać z żoną co do opieki nad bliźniakami.

Co wydarzy się dalej? Tego dowiecie się z kolejnego odcinka serialu "Ojciec Mateusz".

Ojciec Mateusz. Odcinek 279 - czwartek, 26.09.2019, o godz. 20:35 TVP1

d43ap40
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d43ap40
d43ap40