Trwa ładowanie...
dkvwej1

Ogrodnik i Seweryn w mrocznym serialu o tajemniczych morderstwach. Zobacz zwiastun serialu "Rojst"

Popularność dobrych kryminałów wciąż rośnie. Platforma "Showmax" postanowiła zainwestować w polskie produkcje i tak oto w sierpniu będziemy mogli oglądać nowy serial z doborową obsadą w rolach głównych.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
W role głównych bohaterów wcielą się najwybitniejsi polscy aktorzy
W role głównych bohaterów wcielą się najwybitniejsi polscy aktorzy (Materiały prasowe)
dkvwej1

"Rojst" to zbiorowisko roślinnych terenów podmokłych; miejsce podmokłe, niskie i bagniste, porośnięte mchami, krzewinkami i karłowatymi drzewami. Ale "Rojst" to również nowa polska produkcja platformy "Showmax", której premiera odbędzie się 19 sierpnia 2018 r.

Historia toczy się w późnych latach 80., krótko po stanie wojennym. A jej oś wyznaczą tajemnicze zabójstwa: działacza partyjnego i prostytutki, oraz dwójki nastolatków. Tymi pozornie niezwiązanymi ze sobą sprawami zajmie się dwóch kolegów po fachu, dziennikarze: Witold Wanycz i Piotr Zarzycki.

W rolach głównych pojawią się gwiazdy wielkiego ekranu m.in: Andrzej Seweryn, Piotr Fronczewski, Dawid Ogrodnik i Magdalena Walach.

dkvwej1

Czyżby tytuł wskazywał na miejsce filmowego zabójstwa a może "Rojst" to metaforyczne bagno dziwnych powiązań i niejasnych sytuacji? Dowiemy się już wkrótce.

dkvwej1

Podziel się opinią

Share
dkvwej1
dkvwej1