Trwa ładowanie...
Oglądaj program "Adam szuka Ewy" i wygraj wyjazd na Dominikanę!

Oglądaj program "Adam szuka Ewy" i wygraj wyjazd na Dominikanę!

Share
d2ac4vf

Dla widzów premierowego odcinka telewizja TLC przygotowała szansę na zdobycie rajskiej nagrody - wyjazdu na Dominikanę! Premiera pierwszego odcinka "Adam szuka Ewy" już 3 lutego o godz. 23.00 na TLC.

Naukowcy twierdzą, że wielu z nas poznając nową osobę potrzebuje zaledwie kilku minut, by stracić dla niej głowę. Czy jednak sprawdzili, co by się stało, gdyby para nieznajomych była zupełnie nago? W pierwszym odcinku serii "Adam szuka Ewy" bez ubrań staną przed sobą imprezowiczka - Kathy oraz wyluzowany - Jorrit Pieter. Ona to 26-letnia pracownica opieki społecznej, lubiąca dobrą zabawę, ale niemająca szczęścia do mężczyzn. Przeraźliwie boi się nagości. Twierdzi, że najtrudniej będzie jej zdjąć stanik. Czy wytrzyma palące spojrzenia swojego towarzysza?
Jorrit-Pieter to 27-letni mężczyzna, który postanowił porzucić studia i zająć się wyłącznie czynnościami sprawiającymi mu przyjemność. Ten urodzony hedonista nie ma kompleksów, a obecność nagiej Kathy z pewnością wywoła jeszcze większy uśmiech na jego twarzy. Parę czeka długi i gorący dzień na rajskiej wyspie, a w nocy będą mieli tylko jedno łóżko...

d2ac4vf

Następnego dnia o poranku zjawi się 30-letni grafik Rolf. To facet, który szuka kobiety swojego życia i marzy o stabilizacji. Czy Kathy wpadnie mu w oko? Po jakie sztuczki sięgnie, by wygrać rywalizację z Jorrit-Pieterem?

* KONKURS DLA MIŁOŚNIKÓW RAJSKICH KLIMATÓW!*
Dla widzów telewizja TLC przygotowała konkurs, w którym można wygrać podróż na Dominikanę. Podczas emisji programu "Adam szuka Ewy" na ekranie pojawi się kod konkursowy. Wystarczy wpisać go w aplikację na stronie www.tlcpolska.pl/adam-szuka-ewy, by odblokować pytanie konkursowe.

Czy uczestnicy programu "Adam szuka Ewy" odnajdą swoją drugą połowę? Na co będą gotowi mężczyźni, by zdobyć gorące serce i nagie ciało pięknej Kathy?

* Premiera programu "Adam szuka Ewy" już we wtorek o godz. 23.00 na TLC.*

d2ac4vf

Podziel się opinią

Share
d2ac4vf
d2ac4vf