Trwa ładowanie...
ycipk-2ur7g2

"Odwróceni" wracają! Drugi sezon wiosną w TVN

Stacja telewizyjna TVN zdecydowała, że wróci kultowy serial "Odwróceni". Drugi sezon produkcji będzie emitowany wiosną 2019 roku.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Odwróceni" wracają! Drugi sezon wiosną w TVN
"Odwróceni" wracają! Drugi sezon wiosną w TVN (TVN/x-news)
ycipk-2ur7g2

Drugi sezon serialu będzie opowiadał o losach "Blachy", byłego gangstera, w rolę którego wcieli się Robert Więckiewicz oraz emerytowanego policjanta Pawła Sikory, którego zagra Artur Żmijewski. Zobaczymy też dorosłe dzieci obu bohaterów.

Akcja dzieje się kilkanaście lat po wydarzeniach z pierwszego sezonu. "Blacha" i Sikora nie utrzymują już ze sobą kontaktu, a członkowie mafii pruszkowskiej są już na wolności. W Komendzie Stołecznej Policji pracuje córka Sikory, Lidia (Joanna Balasz). Blacha został biznesmenem, literatem i jedynym na świecie świadkiem koronnym celebrytą. Wydał kilkanaście książek o mafii. Jego córka Katarzyna (Eliza Rycembel) skończyła studia prawa z wyróżnieniem.

Córka Sikory prowadzi śledztwo w sprawie brutalnych morderstw z przeszłości, z którymi mogą mieć związek jej ojciec i "Blacha". Lidia współpracuje tutaj z Latą (Tomasz Schuchardt). Aby przeżyć, były gangster i emerytowany policjant muszą ze sobą współpracować. Obaj doświadczą lęku o swoje dzieci.

ycipk-2ur7g2

W drugim sezonie "Odwróconych' wystąpią też m.in. Małgorzata Foremniak, Anna Dereszowska, Wojciech Zieliński, Andrzej Grabowski, Olaf Lubaszenko, Mirosław Zbrojewicz, Tomasz Ziętek, Bartosz Gelner i Bartosz Bielenia.

Pierwszy sezon serialu "Odwróceni" emitowany była wiosną 2007 roku. Produkcja była inspirowana wojną gangu pruszkowskiego z wołomińskim w latach 90.

Polub WP Teleshow
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2ur7g2

ycipk-2ur7g2
ycipk-2ur7g2