Trwa ładowanie...

Odważne wyznanie jurorki "Tańca z Gwiazdami": Nie znam się na tym!

Odważne wyznanie jurorki "Tańca z Gwiazdami": Nie znam się na tym!Źródło: newspix.pl
d4ec1iv
d4ec1iv

[

]( http://www.fakt.pl )
Na jej debiut w roli jurorki czekają wszyscy miłośnicy *"Tańca z gwiazdami". W rozmowie z Faktem Jolanta Fraszyńska (43 l.) z rozbrajającą szczerością przyznaje jednak, że o tańcu wie niewiele, mimo to nie zamierza się tym przejmować. Aktorka jest za to pewna, że wprowadzi do najważniejszego show TVN-u nową jakość.*

d4ec1iv

Do tej pory w jury „Tańca z gwiazdami” podział był prosty. Dwie osoby były profesjonalnymi znawcami tańca towarzyskiego, pozostałe dwie o tańcu wiedziały mało albo nic. Teraz jednak sytuacja uległa zmianie. Fraszyńska będzie jedyną jurorką, która nie ma praktycznie żadnego przygotowania związanego z tańcem. – Będę jedynym jurorem, który o tańcu nie wie kompletnie nic. Moja wiedza o tańcu ogranicza się do tej wyniesionej z zajęć tańca w szkole teatralnej, te zajęcia trwały cztery lata – mówi aktorka w rozmowie z Faktem.

Jak więc sympatyczna aktorka poradzi sobie z nowym wyzwaniem? Na jej miejscu pewnie wiele osób spędzałoby godziny na oglądaniu nagrań z konkursów, albo przynajmniej filmów o tańcu towarzyskim. Ale Fraszyńska od lat znana jest z tego, że do większości wyzwań podchodzi z humorem i temperamentem, którym mogłaby obdarować co najmniej kilka osób.

Nie zamierzam się w tym kierunku specjalnie przygotowywać – przyznaje pani Jolanta. – Nie oglądam nagrań z konkursów tanecznych, ani też filmów o tej tematyce. Postawię więc wyłącznie na własną intuicję – dodaje ze śmiechem. Jednego możemy być za to być pewni, aktorka zamiast nudnych i często niezrozumiałych ocen dotyczących kroków, piruetów i innych technicznych zawiłości, obdaruje widzów programu celnymi ripostami i charakterystycznym, perlistym śmiechem.

(fot. newspix.pl)
Źródło: (fot. newspix.pl)

Polecamy w wydaniu internetowym fakt.pl:

Gwiazda z „Klanu” z cudowną córką na plaży w...

d4ec1iv

[

Jurorka znowu pokazala za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie!Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

d4ec1iv
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4ec1iv