Trwa ładowanie...
04-09-2014 10:19

"Odnaleźć najbliższych": zerwane rodzinne więzi

"Odnaleźć najbliższych": zerwane rodzinne więziŹródło: mat. prasowe
d1o9oni
d1o9oni

Czego są się w stanie podjąć, by się odnaleźć? Jakie emocje towarzyszą im podczas pierwszego spotkania? Zobacz wzruszające historie ludzi próbujących odtworzyć zerwane w przeszłości rodzinne więzy. Premiera programu "Odnaleźć najbliższych"” w niedzielę, 7 września, o godzinie 14:00 na kanale ID.

"Odnaleźć najbliższych" to niezwykle poruszające opowieści o osobach, które poszukują swoich najbliższych. Będą to historie o siostrach i braciach, którzy przez wiele lat nie wiedzieli o swoim istnieniu i dramaty rodzeństw rozłączonych w dzieciństwie. Utracone kontakty postanowią nawiązać także dawni przyjaciele czy pary.

Decyzja o poszukiwaniach osób, z którymi nigdy nie mieliśmy kontaktu lub go utraciliśmy, nie jest łatwa i wiąże się z wielkimi emocjami. Nerwy, stres, wiele pytań bez odpowiedzi i ciągły niepokój.
Czy uda się nawiązać relacje z bliską naszemu sercu osobą? Czy zgodzi się być częścią naszego życia? Jak zareaguje na fakt o naszym istnieniu? Co zrobi? Co powie? Właśnie z takimi obawami muszą radzić sobie bohaterowie programu "Odnaleźć najbliższych".

W każdym z odcinków widzowie ID poznają osobę, która zapragnęła odszukać bliską jej sercu osobę. Opowieść rozpocznie się od poznania bohatera i jego historii. Dowiedzą się kim jest, kogo i dlaczego chce odnaleźć. Pełni nadziei powierzą poszukiwania dziennikarzom śledczym i ekipie programu. Ci z kolei dołożą wszelkich starań, by połączyć tych, których w przeszłości los rozłączył. Spotkanie z zaginionym bratem, siostrą czy szkolną miłością będzie o tyle niezwykłe, że poszukujący do samego końca nie będą wiedzieć, iż autorom programu udało się do niego dotrzeć.

Zapraszamy na tę pełną emocji, zaskakującą i podnoszącą na duchu podróż! Premiera programu "Odnaleźć najbliższych" w niedzielę, 7 września, o godzinie 14:00 na kanale ID.

d1o9oni
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1o9oni