Trwa ładowanie...

"Odlotowy konkurs" otwarty dla wszystkich

Uznany, nagrodzony dwoma Oscarami, animowany „Odlot”, wytwórni Disney/Pixar oraz futurystyczny film „Surogaci” są już dostępne na tvscreen.pl, platformie e-VOD. Jednocześnie z premierą filmu „Odlot” rusza otwarty, skierowany zarówno do dzieci, jak i dorosłych, „Odlotowy konkurs”, w którym każdy wygrywa

"Odlotowy konkurs" otwarty dla wszystkich
d1iajci
d1iajci

Dostępny w tvscreen.pl film „Odlot”, uznawany jest za najbardziej dojrzałe dzieło wytwórni Pixar (Disney/Pixar). Został doceniony przez widzów na całym świecie, zdobył także uznanie członków Amerykańskiej Akademii Sztuki i Wiedzy Filmowej.

Nominowany w aż pięciu kategoriach, otrzymał dwa Oscary: za najlepszy film animowany oraz najlepszą muzykę. „Odlot” opowiada o siedemdziesięcioośmioletnim Karolu Fredricksenie, emerytowanym sprzedawcy balonów, który spełnia swe wielkie marzenie o przygodzie życia.

Debiutujący w sieci i tvscreen.pl film „Surogaci” wytwórni Touchstone Pictures, z Brucem Willisem w roli głównej, to odbiegający od dzisiejszych, zużytych schematów i standardów film s-f, opowiadający o nowym, „koszmarnie wspaniałym” świecie.

Odlotowe nagrody w „Odlotowym konkursie”, dla wszystkich!

Jednocześnie z premierą VOD filmu „Odlot”, rusza „Odlotowy konkurs”. W zabawie mogą wziąć udział zarówno dzieci, jak i dorośli. Wystarczy odwiedzić, specjalnie zaprojektowaną na potrzeby konkursu, stronę www.disney.tvscreen.pl i wysłać zgłoszenie, w którym należy opisać swoją, najbardziej „odlotową” przygodę. Każdy z uczestników konkursu zostanie nagrodzony, a do zdobycia są, m.in.: najnowszej generacji, multimedialne odtwarzacze MP4, komputerowe gry „Odlot” oraz „Alicja w Krainie Czarów”, „Odlotowe śpiwory” i gadające pieski Asa, płyty z muzyką z filmów Disneya oraz kolorowe książki „Odlot”.

d1iajci

Organizatorem niecodziennego konkursu jest tvscreen.pl, a partnerami i fundatorami nagród: VEDIA, EMI, CD Projekt, Disney, Egmont.

W serwisie tvscreen.pl dostępnych jest ponad 350 filmów, wśród nich m.in. „Bękarty wojny”, „Narzeczony mimo woli”, „Załoga G”, „Ostatni dom po lewej”, Fighting”, „Odlot”, „Surogaci” i inne, najnowsze mega hity, takich wytwórni, jak: Universal Pictures, Walt Disney Pictures, Touchstone Pictures, Pixar/Disney, Miramax Films.

Produkcje dostępne na www.tvscreen.pl, można odtwarzać w dwóch opcjach jakości, w tym HQ, zarówno on-line, jak i po pobraniu na komputer osobisty, a także oglądać na dużym ekranie domowego telewizora.

d1iajci
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1iajci